• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    MARI
    MARI --- ---
    PISKVOR: já to třeba ve starém bytě takhle mít nemohla (s uličkou). vešla se postel ke zdi do rohu, noční stolek a pak musela být volná zeď kvůli otvírání dveří. navíc by to bylo houby platné, protože u nohou byl PC stůl s bočnicí). prostě malá ložnice. ale nezažila jsem snad, že bych spala u zdi, vždycky u volného okraje. ať už sama nebo s partnerem...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MORGAIN: No, my mame postel ne uplne u zdi - jeste je tam nocni stolek, coz vytvari ulicku. Velmi prakticke. A kdyz po tobe opravdu jdou, neni to paranoia! ;)
    MARI
    MARI --- ---
    MORGAIN: přesně tak. navíc jsem dost drobná a partner je silnější do šířky, tak mám pocit, že se u zdi dusím. taky často potřebuju při spaní trochu natáhnout ruku do strany, což do zdi nenarvu, takže se vždycky praštím. ;)
    ADITU
    ADITU --- ---
    MORGAIN: já to řešívám pragmaticky: kdo vstává dřív, spí u kraje. kdo si může přispat, spí u stěny...
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    PISKVOR: Tak o to asi pocitově nejde, přeci jen i tak ta zeď dává pocit ochrany a tak... což otevřený prostor ne. Znám hodně lidí, co mají potřebu si sedat tak, aby měli zeď zády a neradi sedí zády do prostoru a tak... možná larpová paranoia :-).
    Jenže když pak v praxi téměř každou noc musíš někoho přelejzat, tak to člověk začíná přehodnocovat :-).
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MORGAIN: Kdyz to beres takhle prakticky, tak je treba brat v uvahu i typ zdi - vetsina tech veci, co se jim dneska rika "zed", je z hlediska balistiky spis papundekl. Takze zalezi i na tom, co je *za* tou zdi ;)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    MARI: Já jsem s několika partnery řešila, že jim přišlo, že pokud byla postel z jedné strany ke zdi, tak by na té "otevřené" straně měl spát chlap - aby žena byla v bezpečí a mohl ji bránit. Několik z nich mi říkalo, že to vyloženě takhle vnímají a že jim přijde divné mě nechat spát na kraji. Nicméně mě to vždycky přišlo hrozně nepraktické, protože za život se mi nestalo, že by na mě někdo nebo něco doma útočilo, ale zato poměrně často jsem to já, kdo potřebuje v noci vstát a jít si odskočit... :-).
    MARI
    MARI --- ---
    HARDCABB: nerada spím u zdi, takže když spíme někde, kde je postel u zdi, nacpu tam partnera. :)
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    FIONOR: většinou ne ČR..
    syrský parchanti na mě házali šutry, když sem stopoval na na Íránský hranici - moc pěknej zážitek
    GREGI
    GREGI --- ---

    uz jste osobne videli uprchliky?

    124 hlasy od 124 respondentů

      VESTIGIA
      VESTIGIA --- ---
      TOXICMAN: ježišmarja, reagovala jsem na znění ankety. Tam je to snad jasně podané (tedy aspoň se mi zdálo). Ale ano, pro šťoury - když stojím před postelí (u nohou spících), tak jsem na levé straně. Pokud stojím u hlav, tak po pravé straně. Polohu na břiše snad vysvětlovat nemusím :-)
      TOXICMAN
      TOXICMAN --- ---
      VESTIGIA: záleží jestli se koukáš z pohledu v posteli nebo před postelí :)
      VESTIGIA
      VESTIGIA --- ---
      MARYO: podívej se znovu na znění ankety. Spíte na PRAVÉ straně a partner je po LEVÉ ruce. Já si to nevymyslela.
      MARYO
      MARYO --- ---
      VESTIGIA: No pokud spíš na břiše na pravé straně a máš partnera po pravé ruce, tak buď spíte na pravé straně oba a vlevo třeba pes nebo...
      VESTIGIA
      VESTIGIA --- ---
      MARYO: e?

      SARGO: co se dá dělat :-)
      MARYO
      MARYO --- ---
      SARGO: Tak když chudák partner musí spát na zemi...
      SARGO
      SARGO --- ---
      VESTIGIA: Podle těch mínusů je na představě spaní na břiše něco hluboce pobuřujícího. :-D
      DHA
      DHA --- ---
      HARDCABB: vždycky u zdi :-)
      VESTIGIA
      VESTIGIA --- ---
      HARDCABB: sice na pravé straně, ale partnera mám po pravé ruce, protože spím na břiše :-)
      JOPS
      JOPS --- ---
      CRISSTEENKA: to je takovej dvojsecnej instinkt. V pripade pozaru je zase lepsi byt blize ke vchodu ne ? :)
      CRISSTEENKA
      CRISSTEENKA --- ---
      ADAMFC: dal od vchodu do mistnosti..asi instinkt
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam