• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    POZITRON: Jo, tu zcestnou s Hitlerem si pamatuju. Tomu by se mozna vyrovnala realistictejsi anketa, kdo by byl pro vyhlazeni problematickych oblasti jadernou pumou, kdyz uz se temer vsichni civilisti zdejchli.
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Divim se, ze se tady jeste neobjevila anketa na tema Uprchlici.
    SARGO
    SARGO --- ---
    AZA_: Jinak řečeno žádné plánování není dost krátkodobé, aby mělo šanci klapnout jinak než zázrakem. :-D
    AZA_
    AZA_ --- ---
    SARGO: myslíš ve stylu: Autobus v 8:30 v pohodě stihnem. Aha tak ne, je 8:15, synek se usadil na nočník a kaká.....
    SARGO
    SARGO --- ---
    AZA_: A hlavně ať to naplánuju kdykoli jakkoli, stejně se někdo hodí marod, což většinu plánování řadí do ultrakrátkého, i když to tak vlastně není... :-D
    AZA_
    AZA_ --- ---
    MORGAIN: zadání jsem pochopila, mozek mi neexplodoval, ale stejně nevím jak odpovědět, jelikož jako matka na mateřský, pečující o 3 děti ve věku 9 měsíců až 4 roky, nemám rozdíl mezi dny a sem tam volný čas si můžu plánovat jak chci, ale stejně vždycky usnu :-)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    GREGI: Ok, no můžeš to pojmout buď tak, že budeš prostě jak pro víkendy, tak pro všední dny klikat totéž... nebo si klikneš výsledky a napíšeš do klubu, jak bys to popsal :-)
    GREGI
    GREGI --- ---
    MORGAIN: osvc
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    GREGI: Čím to? Směnný režim nebo OSVČ?
    GREGI
    GREGI --- ---
    MORGAIN: vubec nevim co odpovidat.... nic jako vikendy a vsedni dny pro me neexistuji
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    MORGAIN: nejsem si uplne jistej co si z toho chces odnest za vysledek, ale budiž :)
    do vikendu jsem si zaradil obecne i další volna/dovolené..
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SKYRAY: Kldině všechny - máš 4 hlasy :-).
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    MORGAIN: Co z tech ctyrech moznosti jsem, kdyz mi explodoval mozek?
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    [SERVER ERROR]
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    00KUBAT: jo, asi jo, i kdyby to nebyl takovej ten dvouhodinovej, kterej meri vsechny mozny slozky, tak psych. ustav avcr zni dostatecne duveryhodne :)
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    POZITRON: Zatrhl jsem první kolonku - nebyl to přímo psycholog, ale testy v rámci výzkumu psychologického ústavu akademie věd - je to OK?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    [SERVER ERROR]
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    GREGI: Počítá se v Itálii a ve Švýcarsku?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    MORGAIN: jojo..a proto taky chlapi v noci chrapou..aby odehnali divou zvěř :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam