• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    MARYO: Protože když už ho mám v puse, tak je to zdaleka nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak ho uklidit ;-).
    MARYO
    MARYO --- ---
    POZITRON: To jo. Pravda, položil jsem to špatně. Přijde mi, že to neni žádná dobrota a já bych po partnerce rozhodně nechtěl, aby polykala něco, co jí nechutná, vlastně mě to vůbec nevzrušuje když to někdo "cíleně pojídá". A podle sebe soudím i ostatní. Tak mě zajímá, jestli to někdo řešil. Jestli to neni občas tak, že partnerka chce udělat dobře partnerovi, tak se jakoby přemůže, ale partner, kdyby věděl, jak moc se přemáhá, tak by to dost často vůbec nechtěl :).
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MARYO: To je divne polozena otazka. Clovek dela spoustu veci, aby druhymu udelal radost a kdyz on ma radost, tak ty mas pak taky radost. Kdyz nekomu neco uvaris, namasirujes mu zada, tak z tech samotnejch cinnosti taky nepredes blahem, ale ve vysledku ses rad. :)
    MARYO
    MARYO --- ---
    POZITRON: A když ego přeroste přes hlavu, člověk pak začne pojídat i své vlastní to... no...?
    POZITRON: No... Já to třeba poprvý řekl :D. Jakože cítím svoje tohleto a že mi to jako nevoní. Ale dostal jsem solidně vyhubováno, tak jsem radši přístě mlčel :D :D. Smrdí mi to.

    Což mě napadá další otázka. "Polykáte partnerovo sperma? Pokud ano, děláte to kvůli němu nebo proto, že je to lepší než šampáňo? Pokud to děláte jen kvůli němu, myslíte, že chce, abyste dělali něco jen kvůli němu?"
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    POZITRON: jo i ne, ego to většinou odmítá a líbat se s tebou nebude, je to vyjímečný, ale né ojedinělý případ
    LODBROG: jiné pohlaví...., tam není jenom jiné....
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    "je to princeznička..." :DDD
    MINERWA: Co když máš starší i mladší sourozence, kluky i holky? :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MINERWA: v jakym smyslu? cim vetsi ego, tim vic si pochutnava na vlastnich vymescich? :)

    btw cely mi to prijde nejaky divny, kdyby mi chlap rekl, ze si mam jit vyplachnout pusu ustni vodou, protoze jsem pred chvili spolkla jeho sperma, tak bych s nim asi byla rychle hotova, protoze to je trosku chory, ne? nebo na zaklade jakyho zazitku vznikla tahle anketa? nejakej ojedinelej pripad?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    [SERVER ERROR]
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    STRIX: řekla bych, že "polibky po kuřbě" jsou přímoúměrné egu nositele, mluvím jenom z vlastní zkušenosti ;)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    [SERVER ERROR]
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA:
    Odmítáme název Czechia pro Českou republiku - Petice24.com
    http://www.petice24.com/odmitame_nazev_czechia_pro_eskou_republiku
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    [SERVER ERROR]
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    Nový název pro zemi Czechia

    108 hlasy od 108 respondentů

      WOAM
      WOAM --- ---
      MUCKER: Asi bych byla akorát opatrná s tím slovem "problém". V určitých situacích je to zkrátka normální, člověk nemá nafukovací hlavu, aby věděl všechno na světě nebo se za každou cenu zajímal o všechny maličkosti, který se ho třeba ani netýkají. V konkrétní situaci může převážit jedno i druhé, anebo může dokonce něco z toho být i ku prospěchu věci. Je mi jasný, že o tomhle ta otázka nebyla, ale nějak mi to nedalo.
      SKYRAY
      SKYRAY --- ---
      00KUBAT: Nemuzu pac me to evidentne zajima.
      00KUBAT
      00KUBAT --- ---
      SKYRAY: prostě vyber třetí možnost...
      SKYRAY
      SKYRAY --- ---
      MUCKER: To, ze nekdo nevi nic o nuklearni fyzice a ze se o ni nezajima, jeste neznaci lhostejnost ci nevedomost. Nybrz fakt. Asi ani obecne se jedno z toho neda charakterizovat jako problem. Je to spis volba.
      MUCKER
      MUCKER --- ---

      co myslíte, že je větší problém, nevědomost nebo nezájem

      115 hlasy od 115 respondentů

        GREGI
        GREGI --- ---
        POZITRON: vetsinou rychle umyti nastroje... prece jen se lepe manipuluje s cistym;))
        SKYRAY
        SKYRAY --- ---
        POZITRON: Tak vetsinou na tu sprchu neni cas ;)
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam