• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    [SERVER ERROR]
    PLANDAK
    PLANDAK --- ---

    Získaly jste něco přes postel?

    100 hlasy od 100 respondentů

      SOTD
      SOTD --- ---
      Návrh na ANONYMNÍ 1D anketu. Já ankety vkládat nemohu.

      - Otázka: Získaly jste něco přes postel?
      - Možnosti: a) Jsem žena a něco jsem tak nikdy nezískala, b) Jsem žena a něco jsem tak párkrát získala, c) Jsem žena a něco jsem tak mnohokrát získala, d) Jsem muž a chci vidět výsledky
      ALDEMIK
      ALDEMIK --- ---
      GRANTORINO: Jím nějaké maso zhruba 1-2× týdně a tato možnost tu vůbec není.
      ALESH
      ALESH --- ---
      GRANTORINO: ale jenom v guacamole v burrito loco :]
      WOAM
      WOAM --- ---
      GRANTORINO: Ten článek myslím zbytečně moc hraje na city a neříká vlastně nic objevnýho (nebo spíš neříká nic kromě toho, že "jako spotřebitelé leccos nevíme"). Totéž by se dalo napsat třeba o kešu oříškách, většině textilu, palmovém oleji atd. a nemyslím si, že nekupováním avokád by se to nějak vyřešilo. Průmysl, mentalita zaměstnavatelů a sociální podmínky v těch zemích by asi zůstaly dost podobný i bez avokád, jen by se třeba přesunuly do jiný oblasti nebo k jiným žádaným plodinám. A za sebe si vůbec nemyslím, že zrovna my bychom byli nějakým obřím spotřebitelem avokád, aspoň já jsem neslyšela o nikom, kdo by je jedl častěji než "občas".
      SKYRAY
      SKYRAY --- ---
      GRANTORINO: miluju avokado, ale casto ho nejim, chyba
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      SALAMAN: hm, no treba u nas v albertu to je skoro porad v akci... ale tak zase je to spis o tom, kolik kdo sezere avokad, tak v prumeru, jestli mate akci jednou za mesic nebo za tyden ;)
      /me to zajimalo po precteni tohoto clanku, ze uz to neni takový boom a kolik toho kdo sní..../
      Dokážete strávit trpkou pravdu o avokádu? – Salátové listy
      https://salatovelisty.cz/2016/08/15/dokazete-stravit-trpkou-pravdu-o-avokadu/
      SALAMAN
      SALAMAN --- ---
      GRANTORINO: Vždy, když jsou v akci.
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      D1RABBIT: jo, ty se chceš ještě hádat, já bych řekla, že takhle formulovaná otázka nebyla, "včetně pohlaví" je dodatek
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      [SERVER ERROR]
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      D1RABBIT: ale vtipný kaše si sežral dost ;)
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      [SERVER ERROR]
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---

      Kolik sníš masa denně ?

      75 hlasy od 75 respondentů

        GRANTORINO
        GRANTORINO --- ---
        SKYRAY: muzes to prosimte specifikovat co tim mas na mysli?
        me to prijde dostacujici vybrat si mezi /jim ho jednou denne/trikrat denne/porad...nebo to shrnout za tyden 1x/3-5x ... co jsem jeste prehledla, a ze je vas vic, tak to taky napiste

        me slo celkove o mnozstvi, kolik toho masa tak priblizne snite denne/tydne.
        jestli si na stul rozlozite tri ruzny druhy salamu a po kolecku to ujidate cely den, tak bych to brala po obvyklem mnozstvi pri klasickem stravovani tj. 10dkg salamu jako jedno velke jidlo denne... takze tj. "jedno hlavni jidlo denne... prevedte si to na obvykla mnozstvi... jestli kombinujete ruzne druhy masa a jite to nepravidelneje to bude "1x denne hlavni jidlo" nebo "3xdenne maso"
        GRANTORINO
        GRANTORINO --- ---
        SKYRAY: tak si to nakombinuj, mas tri moznosti zaskrtnout :)
        SKYRAY
        SKYRAY --- ---
        GRANTORINO: Jim maso v ruznych podobach porad, ale ne 3x denne.
        GRANTORINO
        GRANTORINO --- ---
        87HIGHFLYER: hm, tak je tam moznost zaskrtnout ryby + 3-5x tydne lehci maso... myslim, ze jsou lidi, co striktne ji pouze ryby.
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        GRANTORINO: mozna bych tam dal ryby a/nebo kure, je to pomerne casta varianta.
        GRANTORINO
        GRANTORINO --- ---
        GRANTORINO: myšleno "debaty k tématu jezení či nejezení masa si nechte jinam díky :)"
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam