• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    KOC256: ne, zajímali mě pouze lidi, kteří jsou z prahy nebo tu vyrůstali. Postavil jsem to takhle, protože takhle byla vedená diskuze, kterou ta anketa měla podpořit. Pokud tebe zajímají i jiné kategorie, udělej prosím takovou anketu.
    ALESH
    ALESH --- ---
    KOC256: no tak mozna to chapu spatne ja. Imho slo o to, ze naplavy casto nazyvaji veci jinak nez rodili Prazaci. Proto bylo poteba je v ankete odlisit.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ALESH:
    Myslim, ze obhajujes neco co neni obhajitelne a zbytecne bojujes za neco co je nesmysl...

    IMO slo o to (ac nejsem autor), ze do te klategorie spadaji ti, co tu byli/jsou delsi dobu na to aby mneli nejaky validnejsi nazor a tak to melo byt i postavene. Jen si zadavatel neuvedomil, ze muze byt neco jineho nez "vyrustal" nebo "bydli"... A proto i ankety, ktere za neco maji stat musi tvorit nekdo kdo se v tom poradne vyzna...
    ALESH
    ALESH --- ---
    SKYRAY: slusne se zeptas a dostane se ti slusne odpovedi. Nejsi z Prahy. (se stim smir:) Pokud ty nechapes rozdil, neznamena, ze tam neni. Snazil jsem se ti vysvetli, jak to chapu ja. Ale kdyz nechapes ani to, ani zadani ankety, bude mozna problem nekde jinde...
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    KOC256: Neres. Slusne se zeptas a tohle je vysledek :) Seru na to a nehlasuju :D Fakt nechapu rozdil mezi nekym, kdo tam deset let vyrustal a pak se zdejchnul a tim, kdo tam deset let zil a pak se zdejchnul. Ale stejne to brano neni.
    ALESH
    ALESH --- ---
    KOC256: "Jsem z Prahy nebo jsem v ní vyrůstal" Skyray odpovi ze z Prahy neni, tim vylouci prvni moznost. Druha moznost je, ze ni vyrustlala. Zadavatele ankety ale nezajima, z tu deset let bydlela, ani ze tu ma strejdu, nebo sem jezdi kazdou treti stredu v mesici na vyprodeje do outletu. Ucel ankety je zjistit, jak rikaji linkam metra ti, co se v Praze narodi a ziji, nebo zde vyrustali - tzn zili v dobe, kdy se formovalo to, jak nazyvaji veci kolem sebe. Zadana je dobre. Tady kazdej hleda kolonku, ktera pasuje primo na nej, misto toho aby se zamyslel nad ucelem ankety a hlasoval podle toho...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SKYRAY: Nechapu ty minusky. Anketa neni jednoznacna (blbe postavena) a muzes za to ty :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SKYRAY: tak nejsi z Prahy.
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    HWLLFFRDD: A pokud z ni nejsem, ale 10 let jsem tam bydlela? Coz neni totez jako vyrustat?
    KKTLEO
    KKTLEO --- ---
    KOC256: Kdo nezkusil neví co je dobré!
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    BEEBLEBROX: tak on plzenskej pullitr ma tu rysku hodne nizko (taky cochtan i snyt koncej stejne vysoko na tom obrazku)
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    KOC256: snyt by mel bejt v podstate ochutnavka a ted jsem ho nekde videl cenove jak maly pivo..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMMY69: A ten snyt se mi uplne nezda.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    KOC256: DADEL:
    Plzeň pred nejakou dobou rozjela tuhle kampan (sry za tu polstinu, cesky tu ceduli proste nemuzu na mobilu najit) a najednou maj vsichni pocit, ze jsou nejvetsi odbornici na pivo :D

    KOC256
    KOC256 --- ---
    DADEL: Ja jo. Ale jen diky vylucovaci metody tipuji, ze normalni pivo je hladinka. Bo moc na tuto hospodskou hantyrku nejsem :)
    DADEL
    DADEL --- ---
    SALAMAN: ty výrazy jsem v životě neslyšel
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    [SERVER ERROR]
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    návrh na 2d anketu.

    Linkám metra v Praze říkám:

    řádky
    -podle barvy (žlutá, červená, zelená)
    -podle názvu (áčko, béčko, céčko)
    -jinak/nijak/netýká se mě

    sloupce
    -jsem z prahy nebo jsem v ní vyrůstal
    -nejsem z prahy

    asi klidně anonymně
    Díky
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Znám a jím nepravidelně.
    KOC256
    KOC256 --- ---

    Makový závin s máslem

    88 hlasy od 88 respondentů

      KOTENCE
      KOTENCE --- ---

      Jak máte nejraději načepované pivo?

      91 hlasy od 91 respondentů

        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam