• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    DIMOUSE
    DIMOUSE --- ---
    PISKVOR: spíše to druhé
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DIMOUSE: Hm, hm, zajímavé. A TORI něco naznačovala, nebo to je "NYXi zařiď"?
    DIMOUSE
    DIMOUSE --- ---
    PISKVOR: spíš něco jako volání/sms neomezeně a 1,5GB tak za 300-400 kč?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DIMOUSE: Jak moc speciální? "500 MB za 500 korun" mi taky včera někdo prezentoval jako speciální extravýhodnou nabídku :(
    DIMOUSE
    DIMOUSE --- ---
    Prosím anketu.
    Pokud by TORI zajistil/a speciální tarif (na mobilní zařízení) pro uživatele NYXu. Pořídil bych si ho? ANO / NE.

    HUZBA
    HUZBA --- ---

    zrusit kozesinovy farmy zakonem?

    84 hlasy od 84 respondentů

      HUZBA
      HUZBA --- ---
      BETTER: tak kdyz musis tak musis zejo bud smrk nebo potah (nebo nudle v polivce) proto moznost 3 ja to nechtela rozepisovat ale znamena to ze kdyz je to nekde ehm fakt nemistny ale halt to prijde tak se aspon otocim nebo sklonim nebo neco a smrknu rychle, furt lepsi nez potahnout a nutit ostatni domejslet si kam ten obsah asi pak mizi eh jeeeeeezis a uz sem se rozepsala no prominte
      bleh
      ja to tu mam fakt kazdej den (uz me bolej usi od rvoucich sluchatek).... mam delat osvetu? jina kultura no ale zrovna v us bych to fakt necekala.... :(
      HUZBA
      HUZBA --- ---
      POZITRON: jak jsem nemile prekvapena zjistila, tak pro nektery je vysmrkat se vylozene neslusny nebo snad trapny a mocně popotahujou klidne kratkejch intervalech NONSTOP celej den i kdyz jsou nemocny a kdyz uz to nevydrzis a podas jim kapesnich tak se strasne divej proc a s diky odmitnou.
      a cinani zas srkaj a silene krkaj no, ja uz prakticky jen cekam kdy se tady nekdo vysere v kanclu do rohu fakt. uf pardon.
      jo takze proste nudle uz v ty polivce stejne maj, tak asi co zejo... nebo ja nevim .))
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      HUZBA: zajimalo by me, jak to resi ten, kdo u jidla nikdy nesmrka. jestli mu tecou nudle do polivky nebo jak. :)
      HUZBA
      HUZBA --- ---

      smrkání na veřejnosti v případě že mám kapesník/ubrousek po ruce

      144 hlasy od 106 respondentů

        BURKHAR
        BURKHAR --- ---
        NEI: ...dost často rozbíjí kontinuitu diskuzních vláken.
        GRANTORINO
        GRANTORINO --- ---
        NAVARA:

        "Soudy sou kundy" - Miloš Zeman
        SKYRAY
        SKYRAY --- ---
        MUCKER: Z toho duvodu jsem se obtezovala s komentem.
        NAVARA
        NAVARA --- ---
        GRANTORINO: Není to přežitek, má to být opravný prostředek pro ty případy, které se prostě nevejdou do škatulek zákonů a jsou nespravedlivé / příliš tvrdé. Nemáme dokonalé zákony a to, že je politici každou chvíli předělávají / doplňují o něco, na co zapomněli je toho důkazem.

        To že to prezident používá k přitáhnutí pozornosti, neudělá naše zákony dokonalé, aby to již nebylo třeba.
        MUCKER
        MUCKER --- ---
        SKYRAY: takova moznost tam ale neni
        GRANTORINO
        GRANTORINO --- ---
        MUCKER: jako takhle, Zeman mě vůbec nezajímá, ale faktem je, že spíš souhlasím s názorem, že možnost amnestie od prezidenta je přežitek a měla by se zrušit a tohle je docela dobrý příklad proč.
        SKYRAY
        SKYRAY --- ---
        MUCKER: Je mi to fuk.
        MUCKER
        MUCKER --- ---
        nato = na to, asi ta tédevítka...
        MUCKER
        MUCKER --- ---

        Zeman uvažuje o milosti pro Jiřího Kajínka. Co vy nato?

        66 hlasy od 66 respondentů

          KOC256
          KOC256 --- ---
          NEI:
          jelikož nemohu hlasovat pro ANO, tak hlasuji pro ne, ale nevyjadřují tím, že bych si přál zachování, ale to, že si nepřeji zrušení :)
          Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam