• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    KOC256: já ti plně rozumím a nikdo ti přeci nebrání si udělat anketu tak, jak chceš ty :) já jí chtěl takhle, je mi líto, pokud se Ti nelíbí.

    A jinak slunko svítí i když vidíš mrak :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HAWLIS:
    jde mi o to, že ti co odpoví přes den, tak budou v práci, ti co večer, tak budou doma a ti co o víkendu, tak budou ve své absolutní domovině... ...třeba pro pracující někde a bydlící jinde :)

    Je to jako se zeptat svítí u vás slunko? :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    KOC256: já to chvilku konstruoval takhle nějak, ale ve finále jsem se zeptal na "právě" :) a třeba za "tyden/mesic/navzdy" dam to samé a uvidíme, jak se to změní.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMMY69:
    HAWLIS:
    za me jasne B, ale vsude nachazim A, asi to tak nejak samo prichazi pod ruku.

    ...nerad se otiram o zed... :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HAWLIS:
    proc s tim "prave". Pokud to tu bude viset tyden/mesic/navzdy, tak to pozbyde smyslu. Bylo by IMO fajn spise: bydlite/pracujete/...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HAWLIS: tohle fakt neřeším aneb jak mi to příjde pod ruku
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---

    Hajzlák

    113 hlasy od 113 respondentů

      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      urcite to tu uz bylo vickrat, ale nemuzu to dohledat... udelate mi nekdo prosim anketu na tohle? moznosti samozrejme A/B/blanka... diky ;)

      SKYRAY
      SKYRAY --- ---
      HAWLIS: V zadnem.
      HAWLIS
      HAWLIS --- ---

      Ve kterém okrese se právě nacházíte?

      95 hlasy od 95 respondentů

      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      KLX: hele na fb asi ok, ale kdyz si pak holky hazej tyhle fotky na Tinder, tak jsem na to mel taky trochu jinej nazor :) ja si radsi ten darecek rozbalim pak sam :))
      ESTEN
      ESTEN --- ---
      STRIX: jestli to neni jen zastupnej duvod... treba se mu nelibi, ale nechce ti to priznat ;)
      SKYRAY
      SKYRAY --- ---
      KLX: Taky to tak vidim. Spis bude trochu narcistni, pripadne tupa. Jo nahravat si tam videa, jak kouri kamaradovi curaka, to by byla jina polivcicka.
      KLX
      KLX --- ---
      nějak nechápu smysl (bez urážky) dotazu..proč by měla být holka, co má fotku v plavkách třeba kdekoliv, být štětule? Kór v dnešní době..To si někdo myslí?
      KOC256
      KOC256 --- ---

      Když má holka na FB fotky v plavkách (i třeba jen z dovolené, žádný umělecký).

      116 hlasy od 116 respondentů

        MARTHA43
        MARTHA43 --- ---
        HUZBA: jo, Brazilie s timhle ma taky problem. jednou jsem chytla v letadle souseda - 12h neustalyho popotahovani! kdyz jsem nabidla kapesnik, tak rekl, ze nepotrebuje, ze to je alergie :D u jidla je to neslusny. vetsinou smrkam na zachode!
        ELIS
        ELIS --- ---
        MUCKER: KOC256: Smrkání snad Čína i Japonsko. Mám chronickou rýmu, a když někde vidím Asiaty, tak je mi podvědomě trapné vytáhnout kapesník:)
        HUZBA
        HUZBA --- ---
        KOC256: v americe se nesmi smrkat ale srkat a krkat jo.
        PEKLO.
        KOC256
        KOC256 --- ---
        MUCKER:
        myslim ze japonsko kapesnik a nejaky arabsky stat s tim srkanim. ale spise je to takova pasivni znalost, ze to tak nekde je...
        MUCKER
        MUCKER --- ---
        KOC256: oboje zrovna cina, ne? :)
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam