• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    HUZBA
    HUZBA --- ---
    DADEL: vino - sklo, pivo - plech (tady se recykluje) nebo pipa. voda - kohout, dzus - domaci vyroba. caj a kafe se snad v petkach ani neprodava. ze bych mela takovou kocovinu a potrebovala fantu se mi nastesti stava uz malokdy. takze fakt jenom nejnutnejc venku na cestach vodu. co je na tom divnyho?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DADEL: to je jednoduchy, bud pijes vodu z vodovodu/ stavu nebo si doma uvarej caj/kafe nebo jdou nekam na toceny, do kavarny atd.
    byly roky, kdy jsem taky nekoupila petku ;)
    DADEL
    DADEL --- ---
    GRANTORINO: lidi, co si jich kupujou méně než 5 by sem taky mohli napsat, co vlastně pijou. Vodu z vodovodu? Lahváče?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---

    Kolik koupím pet lahví za měsíc? /kdo kupuje i detem napiste realny pocet na domacnost

    114 hlasy od 114 respondentů

    KOC256
    KOC256 --- ---
    87HIGHFLYER:
    Ja vim ze te to uz nezajima, ale jak je vidno tak pokud se spatne polozi otazka, tak dostanes spatny vysledek...
    viz KOC256 a KOC256.

    A ted uz to je opravdu nezajimave... proste to neni dobra anketa... zaviram...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MORGAIN:
    presne tak jsem to myslel...
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    KOC256: U mě se to zase zcela očividně odvíjí od auta :-).
    Dokud jsem neměla auto s klimatizací, tak jsem jezdila s otevřeným oknem a někdy tedy i loktem na okně. Od doby, co mám auto s klimatizací, tak okna neotevírám a tudíž s lokterm na okně nejezdím.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    no...me to vlastne prestalo zajimat
    KOC256
    KOC256 --- ---
    [SERVER ERROR]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    87HIGHFLYER:
    Pak to znamena spise: "Jeli jste nekdy s loktem z okna?" ne? Protoze pak by leda nekdo musel mit tu smulu, ze jezdi jen kdyz prsi nebo mrzne... :) púripadne pro nekoho naopak je nepredstavitelne jet bez klimy naplno kdyz je vice nez 15°C... ;-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    KOC256: je tam slovo nekdy, tudiz ano
    KOC256
    KOC256 --- ---
    87HIGHFLYER:
    No jen nevim jak resit to pocasi. Ja nekdy loket z okna hodim ale dejme tomu jednou tydne. To znamena ze ho hazim z okna nebo nehazim z okna? Ja myslim ze ne. neni to púro me uplne prirozene... ale tak obecne uz diky znacky auta to je blbost. Pokud by to byla felicie plna ciganu, tak by to bylo jasne...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    [SERVER ERROR]
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Navrh na 2d anketu

    Pokud je to mozne (napr. pocasi), jezdim nekdy v aute s loktem z okna?

    Radky
    Jezdim s loktem z okna
    Nejezdim s loktem z okna

    Sloupce
    Mam BMW
    Nemam BMW

    1 hlas anonymne
    diky
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    D1RABBIT: dik, ze nejsem sama, komu to nebylo jasny. :) prej ta druha moznost.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    [SERVER ERROR]
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KOC256:
    The Big Bang Theory - Dr Beverly Hofstadter
    https://www.youtube.com/watch?v=T2JyvheWwk0
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HAWLIS: Souhlas. Pak mozna by bylo fajn napsat co chces jako autor vedet. Pak to nam hlasujicim muze napovedet a tim muzem prispet validnim hlasem.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    KOC256: Pak záleží na tom, co od toho chci já, jako autor ankety.... vymýšlet různé hromady alternativ a možností, kde bude 7 řádek a 5 sloupců samozřejmě jde, jenže mi přijde že čím víc možností, tím víc prostoru k hledání toho co tam není a "zrovna by to pasovalo na mě"...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HAWLIS:
    obecnost je právě IMO na škodu. Pak si každý zvolí jinou situaci a máš anketu pro anketu, která o ničem nevypoví... :(

    Asi jako:
    Myslíte si, že většina lidí v této anketě zvolí NE?
    ANO
    NE

    ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam