• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ELIS:
    tak oficialne tam kazdy sedi za nejakou stranu, ale realita je takova ze si tam jde vetsina pro 13 stovek a ze na neho zbyli komunisti nebo Okamura... ...chuj s tym... :)
    ELIS
    ELIS --- ---
    KOC256: Je tam varianta "jinak" :) Do volební komise se chodí jak na komparz do TV debat? Jsem myslela, že tam chodí lidi, který to nějak zajímá. Ale jo, je to tam asi navíc, ale zajímalo mě, jestli tam někdo odsud je.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ELIS:
    Tu si nevyberu :)

    A teda mixovat to zda jsem politicky aktivni a nebo "delam brigadu" ve volebni komisi je IMO jabka a hrusky :)
    ELIS
    ELIS --- ---

    Byli jste na Karlštejně?

    115 hlasy od 115 respondentů

      ELIS
      ELIS --- ---

      Jste politicky aktivní?

      96 hlasy od 95 respondentů

        ELIS
        ELIS --- ---
        TOXICMAN: Zrovna jsem chtěla hodit odkaz na anketu do auditka anket na main, ale zasekla jsem se na tom, že neumím z mobilu udělat odkaz na příspěvek. :)
        TOXICMAN
        TOXICMAN --- ---
        ELIS: chtělo by to na titulku, aby bylo více hlasů :)
        ELIS
        ELIS --- ---
        ZORBEN:
        KOC256:
        Mě tady ještě překvapuje SPD. Piráti jsou na Nyxu naprosto očekávatelná volba.
        KOC256
        KOC256 --- ---
        ZORBEN:
        A ja bych se stejne zeptal k Pirátům :)

        Prostě to nezjistis...
        ZORBEN
        ZORBEN --- ---
        ELIS: ty hlasy pro komunisty jsou z recese, nebo jsou tady na nyxu fakt jejich volici? :o
        ZMAR
        ZMAR --- ---
        KOC256: jen tak o nic zasadniho mi neslo.
        KOC256
        KOC256 --- ---
        ZMAR:
        to je na prd... chces vedet pruzkum a nebo populismus?
        ZMAR
        ZMAR --- ---
        ELIS: Jeste bych dal tu anketu verejne kdo jak hlasoval :)
        SKYRAY
        SKYRAY --- ---
        A nebo jsem treba tak busy, ze nemam cas letet nekam na otocku na ceskou ambasadu. I kdybych ten cas mela, tak ty penize radsi investuju jinam. Kdyby clovek mel snazsi moznost, tak by i volil. Nicmene, smysl stejne nevidim. 18? Kez by.
        HAWLIS
        HAWLIS --- ---
        ANTICLOVEK: Jj to jsem zminoval.
        ANTICLOVEK
        ANTICLOVEK --- ---
        HAWLIS: nebo treba nema cesky obcanstvi :)
        HAWLIS
        HAWLIS --- ---
        ELIS: to mě vlastně nenapadlo :)

        je fakt že to nemusí bejt uplně blízko, to je pravda, nicméně to neznamená, že nemůže.
        HUZBA
        HUZBA --- ---
        ELIS: já dala zelený ale mám stejnej problém, musela bych kvůli volbám letět na ambasadu do LA nebo NY. ne že by mi za to těch pár tisíc nestálo, ale registraci do zvlastniho seznamu volicu jsem poslala jen na konzulat misto na ambasadu (dle navodu jk volit v zahranici na strankach zelenejch, btw, ehm ehm...) a kdyz mi ten mistni jouda konzul odepsal, ze stou registraci musim taky na ambasadu, bylo uz pozde. (registrace musi probehnout nejak mesic predem)
        takze fail. v US je to poreseny fakt blbe, nechapu proc by to nemohli zvladnout na konzulatech, ktery jsou daleko vic dostupny.
        jako mrzi me to hodne.
        ELIS
        ELIS --- ---
        HAWLIS: Třeba nemá 18 :D
        Ne, tak všude v zahraničí to nebude úplně easy. Brácha to má třeba v Kanadě na ambasádu skoro 3500 km.
        HAWLIS
        HAWLIS --- ---
        SKYRAY: to je docela zajmavej námět na anketu. proč nemůžeš? neumim si moc představit důvody - všude ve světe se dá volit na ambasádách, v ČR se volí dva dny v kuse, takže najít čas by neměl být problém... nebo nejsi čech?
        SKYRAY
        SKYRAY --- ---
        Davam volit nebudu, nicmene tim myslim, volit nemuzu.
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam