• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    TRISMEGISTOS: Nad tím se můžeš zamýšlet, pokud máš tolik sebekontroly aby Tě (Tebe konkrétně) nic na světě nenaštvalo.
    Já takovou sebekontrolu nemám - jsou věci co mě vytočí prudce a hodně, a reakce bývá živočišně automatická.
    Nyx není místem, kde bych se to bál přiznat.
    Můj vztek je velmi vzácný, ale strašlivý a nesmiřitelný. Obzvlášť při některých situacích.
    Jestli jsem čůrák si myslet můžeš, ale neříkej to nahlas. Mému vzteku je jedno jestli jsi ženská, ufon nebo zástupce utlačované menšiny.

    (Pokud máš Ty sám v okamžiku urážky čas o věci přemýšlet, tak Tě neurazila. A je to pak jiné téma).

    DIMOUSE: Asi jsi chtěl říct "ženy se nemají fackovat". To že se nefackují je asi taková pravda jako že lidi nekradou.
    Za mě osobně teda platí že se NIKDO nemá fackovat (nemáme náhodou už sto let jistou rovnoprávnost?). A stejně tak nikdo nikoho nemá urážet.
    A když někdo dělá něco co se nemá... nu, emoce jsou rychlé. Bohužel. Ale tak jsme se vyvinuli, a málkdo z nás je Buddha.
    Jen si to o sobě mnozí myslí.
    MARI
    MARI --- ---
    D1RABBIT: Konkrétně?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    VON_GILOTINE: třeba ho mlátily taky
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    TRISMEGISTOS: lol . Lodbrog ma s mlacenim holek slusny zkusenosti.
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    MINERWA:vstal bych a šel se prohlídnout v zrcadle. Pak by asi začala dost neupřímná hádka o to, kdo viděl za život čůráků víc, a kdo je zná důvěrněji.
    DIMOUSE
    DIMOUSE --- ---
    ženy se ani nefackují. Stačí říct "seber se a jdi * "
    Za * si doplní každý/á dle sebe, no ni?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    TRISMEGISTOS: a kdyby řekla:"Vypadáš jako čůrák."? to už se ta facka dá pochopit
    MARI
    MARI --- ---
    LODBROG: Nemám na mysli hrátky, ani legrácky. Spíš třeba v hádce nebo ze vzteku apod.
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    LODBROG: nepotvrdil bys jí tou fackou akorát fakt, že opravdu čůrák jsi?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MARI: Záleží na kontextu.
    Buď by chytla takovou že by přeletěla postel,
    anebo bych na tu omluvu ne čekal, nýbrž si o ni hlasitě řekl.
    (Vztah by se mi rovnou ukončovat nechtělo, protože by se to stalo ještě před vymezením hranic,
    ale určitě by to bylo v emočně vypjaté chvíli, kdy by sotva zaznamenala, že "tiše čekám na omluvu",
    proto by bylo potřeba jí důrazně sdělit že tudy fakt ne).
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MARI: já měla třeba problém s kreténem, když třeba udělal nějakej vtip, řekla jsem: "Ty seš ale kretén!" a musela jsem dodat, protože se furt urážel:" ale jako v dobrým" (jakože je tak moc vtipnej), možná ještě "ty ses kokot, debil, hovado", ale říct mu čůrák, tak už mám velkej problém
    MARI
    MARI --- ---
    00KUBAT: V jakém případě je podle tebe oprávněné říkat partnerovi "pičo" nebo "čuráku"?
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    MARI: záleží, jestli by to bylo oprávněně :-)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    kdyz ti nekdo vazne minene rekne curaku/pico, tak ten vztah uz skoncil. ale to vetsine lidi asi nedojde, proto mame tak vysoky procenta domaciho nasili a holek co si mysli ze je normalni ze je nekdo bije nebo je jen nepousti ven nebo je jen nuti k sexu kdyz chce.
    DADEL
    DADEL --- ---
    MARI: Pátá odpověď by měla znít "Ukončil/a bych vztah nečekaje/jíc na omluvu, protože pro něj/ni evidentně nemám dostatečnou hodnotu"
    MARI
    MARI --- ---
    THEMAKARESH: samozřejmě nemám na mysli legrácky
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    MARI: zalezi, jestli bych zrovna ztratil prstynek
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    MARI: Někdy si lidi nadávají jen tak z legrace a není to myšleno vážně.
    MARI
    MARI --- ---
    [SERVER ERROR]
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---

    Vlastníte Bitcoin? (libovolné množství)

    114 hlasy od 114 respondentů

      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam