• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---

    Slavíte 1. Máj?

    112 hlasy od 112 respondentů

      KOC256
      KOC256 --- ---
      TOMMY69:
      kdo nezije v bubline, tak se vzdy zna s nekym kdo ma na rukach nejakou spinu a to i blize nez nejaky anonymni clovek z televize... :)
      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      KOC256: Z moji strany to bylo mysleno spis jako sranda, ale majitel CSG je fakt ...
      KOC256
      KOC256 --- ---
      TOMMY69:
      mi to prijde jako dost poza...
      TO si jako kazdy ma ke svemu prijmeni najit nejakeho tlocince a pak se citit strasne ukrivdene?
      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      HAWLIS: dotacni podvody, prapodivny obchody s Ruskem, vyvoz zbrani do zakazanejch zemi pomoci bilejch koni, ...:)
      HAWLIS
      HAWLIS --- ---
      TOMMY69: asi jako skoro všichni, kdo jsou napojení na státní zakázky? Nebo budeš konkrétnější?
      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      HAWLIS: ten clovek je tak omotanej ruznejma podvodama a svinstvama, ze je z toho cloveku zle...
      HAWLIS
      HAWLIS --- ---
      TOMMY69: proč?
      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      87HIGHFLYER: Znam a stydim se, ze mam stejny prijmeni jako jeji majitel...
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---

      Znám skupinu CSG (Czechoslovak Group)?

      95 hlasy od 95 respondentů

        MINERWA
        MINERWA --- ---
        ALESH to je provokace?
        ALESH
        ALESH --- ---
        Hele, Koudy jedte zije
        KOUDY
        KOUDY --- ---
        No je mi to jedno..Kdyz tu nebyl tak sem ho nepouzival..kdyz tu je tak ho pouzivam..jako s invisible modem treba...co na tom grantorino nechape?
        HWLLFFRDD
        HWLLFFRDD --- ---
        NEI: Já nemůžu nepokrytecky hlasovat, sice to s oblibou používám, když to tady je, ale radši bych zpět Nyks bez DI
        Já vim, lidi jako já jsou ze všeho nejhorši:)
        HARDCABB
        HARDCABB --- ---
        NEI: pouzivam, ale nechvalim a jsem pro zruseni. je to sice fajn cesta jak kompletne odfiltrovat kontakt s nejakym nesnesitelnym idiotem, ale casto to rozbiji diskuzi.
        WOODMAKER
        WOODMAKER --- ---
        GRANTORINO: ok, blbě položený. Pravděpodobně trochu špatně chápu výraz "být v pohodě".
        GRANTORINO
        GRANTORINO --- ---
        NEI: koudy prej neresim je mi to jedno :D..
        WOODMAKER
        WOODMAKER --- ---
        00KUBAT: kamarád mi tvrdil, že většina lidí si o sobě myslí, že jsou v pohodě, tak jsem chtěl vědět jak to je a jak moc je to extrémní.
        00KUBAT
        00KUBAT --- ---
        WOODMAKER: čím?
        GRANTORINO
        GRANTORINO --- ---
        vysledek nevim, co z toho vyvodis, ze si myslej, ze jsou v pohode nebo ze si myslej, ze jsou dobry lidi?
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam