• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MARI
    MARI --- ---
    Tak my to nakonec pořešíme asi zrcadlovou nebo matnou fólií... Jde nám samozřejmě o světlo, ale pro mě představa celoskleněných dveří do baráku je dost děsivá. Narušení soukromí a pocitu bezpečí nebo tak něco. Být to jen náš barák, kde kolem vchodu nikdo jiný neprojde, tak mi to asi nevadí. Ale ti cizí lidi nám tam projdou aspoň jednou za den vždycky (ke tchýni, která bude bydlet pod náma a má vchod až za naším vchodem, budou chodit klienti, pracuje z domova).
    Každopádně děkuji za účast, jsem ráda, že tento názor nesdílím sama. :) Snažili se mě tu přesvědčit, že ty kompletně prosklené dveře s čirým sklem jsou v pořádku.
    AZA_
    AZA_ --- ---
    AZA_: No a nad tím něčím (na zápraží) je lampa, kterou si zevnitř rozsvítím, než tam dojdu. A to něco uvidím.
    Což teda nemusí bejt výhoda, ale kdyžtak tomu cthulhu neotevřu :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    AZA_: nojo, ale když večer půjdeš do zádveří, tak tam budou skleněné dveře a za nima tma a v té tmě vždycky může být ... něco.
    AZA_
    AZA_ --- ---
    MARI: Právě rekonstruujeme zádveří a vchodové dveře budou celoskleněné z čirého skla. Důvody: 1) Světlo v zádveří a v chodbě. Chem vidět ven.
    2) Náš domek je zastrčený za řadou domů, takže z ulice není pořádně vidět (býval to asi vejminek). Od naší branky a brány (ke které se dojde po soukromé - sousedově příjezdové cestě) dveřmi dovnitř vidět není, protože jsou k ní kolmo, jediný možný čelní pohled do dveří kryje garáž a vysoký plot sousedky. Prostě do těch dveří nevidí nikdo, kdo nepřijde až k nim.
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    MATHES: Jan Tleskač sebou "tlesknul" ze zvonice...
    MARI
    MARI --- ---
    MATHES: Na chodbě by byl botník, kabáty, pak schody do patra. Žádné další dveře. Zbytek jsem už psala. Tleskače se zeptej sám. ;)
    MATHES
    MATHES --- ---
    MARI: takhle ve vakuu tezko rict

    Jak vypada samotna chodba? Jsou na konci chodby dvere, nebo je skrz chodbu videt az buhvikam? Jsou dvere primo do ulice? Je tam nejaka predzahradka? Zivy plot? A Jan Tleskac?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MARI:
    to mi nepomůže. Jde o nasátí atmosféry :D
    MARI
    MARI --- ---
    KOC256: obyč rodinný předválečný dům, pár metrů příjezdovka, pak plot a sousedi (přes plot moc vidět není)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MARI:
    nedokážu odpovědět jen JO/NE. Vždy záleží na situaci a architektuře, okolí atd...
    IDLE
    IDLE --- ---
    MARI: Důvod proč sklo bych věděla: světlo do chodby. Ale nevidím důvod, proč chtít čiré.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    MARI: nevidim žádnej důvod proč jo
    MARI
    MARI --- ---

    Dali byste si dobrovolně jako vchodové dveře do svého rodinného domu celoprosklené dveře z čirého skla?

    109 hlasy od 109 respondentů

      MINERWA
      MINERWA --- ---
      NEI: hlasujte jeste, nechci bejt sama
      HAWLIS
      HAWLIS --- ---

      Odkud preferuji objednavat z Amazonu?

      97 hlasy od 97 respondentů

        SKYRAY
        SKYRAY --- ---
        Navrh na anketu:
        Odkud preferuji objednavat z Amazonu?
        - Amazon.com
        - Amazon.uk
        - Amazon.de
        HAWLIS
        HAWLIS --- ---

        prispeli jste nekdy penize wikipedii

        119 hlasy od 119 respondentů

          ESTEN
          ESTEN --- ---
          Nahodte prosim nekdo anketu "prispeli jste nekdy penize wikipedii?"
          VIXLE
          VIXLE --- ---
          HARDCABB: kdyztak https://www.mailinator.com/ to sezere jestli tam nechces davat svuj
          87HIGHFLYER
          87HIGHFLYER --- ---
          Tyhle horoskopy...
          Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam