• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    87HIGHFLYER:
    chybí ti tam kategorie.

    mladí, střed, a staří co už nepotřebují další milióny...

    HOBORG:
    u nás to je kombinace...
    Pochvala před určitým plénem, vázané prachy, flexi passy a spíše respekt, že ten toho dělá více než jiní... :)

    87HIGHFLYER:
    já jo. nolifer, který žije jen prací...
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    ELIS: ty někoho takovýho znáš?
    ELIS
    ELIS --- ---
    87HIGHFLYER: Tak zas chápu, že pro mlaďochy, kteří žijou pro lajky na fejsíčku, je takovej živej lajk od bosse před nastoupeným open spacem hodnota, která dotyčnýmu v partě pozvedává status a sebevědomí.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Ale zas nedělám v korporátu, tak tomu třeba jen nerozumim
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Právě, mě na tom sere ten trend vaření z vody - je to na úrovni like na linkedin profilu. Reálnej dopad pro kariéru to má obvykle nula. Já bych bral odměnu třeba zaplatit nějakej vzdělávací kurz, den volna, účast na nějakym top projektu, cokoliv co má význam do budoucna. To že šéf řekne předcvičenou pochvalu, protože v korporátním algoritmu nastane situace, že se to má provést chápu. Že to ale někdo považuje za hodnotný ocenění vlastní práce, to nepochopim.
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    tak ja prachy na prvnim miste rozhodne nemam, ale pochvalu a firemni tricko bych fakt neocenil
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SITH: to jistě, ale to jde trochu proti tý myšlence, že to upřednostňují hlavně mladí na úkor finanční odměny.
    SITH
    SITH --- ---
    87HIGHFLYER: tak když už tolik prachů že je spíš nestíháš utrácet než nemít za co je utrácet, a když je pro tebe ten drive v práci už spíše ocenění nebo nějaký respekt, tak volíš jak píše admix
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    ADMIX: trošku tu myšlenku rozveď a konkretizuj:)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    87HIGHFLYER: od urcityho platu a urcitejch pozic prachy prestavaj bejt na prvnim miste no :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    A pak jsou ještě "blbí" srdcaři, co nechtějí nic a potichu dělají dobro :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    87HIGHFLYER:
    Já bych souhlasil... Bo u nás to tak asi je. Mladí jsou rádi, že je poklepu po rameni a dám jim "deštník". Staří to mají na háku, chtějí pragmaticky prachy.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    KOC256: no základ tý ankety je v nějakym pošahanym článku, že mladý lidi stojej spíš o to ocenění než o prachy, plus přítelkyně dostala za skvělou práci ehm...firemní tričko. Já si myslel, že to je nějaká PR korporátní mrdka a každej radši veme prachy. Akorát tady na nyxu neodpovídaj lidi pod 26, takže není jak to srovnat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    87HIGHFLYER:
    jak interpretuješ výsledek?

    Je to pragmatičnost a nebo ztráta zájmu o nějaké "pocty"?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    KOC256: ale tak představivost člověk má:)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ve 26 se nepracuje...
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    87HIGHFLYER: tohle tady uz nikdo mladsi neumi ovladat :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Sakra my sme tu banda důchodců
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    [SERVER ERROR]
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    NEI: urcite sla, ale lidi rádi klikají:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam