• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    KOC256: celá ta situace popsaná v anketě je doce bizarni, proto mi ta odpověď nad kterou se pozastavuješ přijde nejlogičtější a nevidím důvod, proč jí ještě víc nevyšpičkovat a neříct si teda o přidání pěněz.
    Když od šéfa dostaneš takovouhle nabídku, tak to nejspíš nebude z důvodu, že to stebou myslí dobře, ale naznačuje ti tím jakou pro něj máš hodnotu a očekává, že se urazíš a dáš výpověď sám. Je to jednání pokrytce, kterej se tě chce zbavit, ale nemá koule na to dát ti výpověď a nebo vychcánka, kterej ti nechce zaplatit odstupný po tom, co zruší tvojí pracovní pozici.
    Při změně pracovní pozice ti musí dát podepsat novou pracovní smlouvu nebo dodatek ke staré a ty si do ní můžeš prosadit navýšení platu.
    Myslím, že zrovna tohle je ten důvod, kdy si můžeš dupnout a prosazovat si svoje zájmy.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    87HIGHFLYER:
    nejvtipnejsi je odpoved:
    - sef je kreten, jestli si mysli, ze tohle prijmu bez jakehokoliv odskodneni, pokud mi neprida na platu, davam vypoved

    By me zajimalo co vedlo lidi pro toto hlasovat. To je spise asi sranda ne? To nemysli nikdo vazne.

    Pokud nekoho degraduji, tak to ma svuj duvod (at objektivni nebo subjektivni) a tak si nedokazu predstavit situaci, ze by dany byl ve vyjednavaci pozici, ze si dupne :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    87HIGHFLYER: 0/10 fuck that shit
    4PTO
    4PTO --- ---
    SKYRAY: pokud má někdo respekt a autoritu jen díky "pozici" tak je to nula která si autoritu a respekt nezaslouží ne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SKYRAY: To nemuzes generalizovat. Ja treba mam fajn kolegy podrizene a to ze sefuji mi nijak plat nekompenzuje (ze by mi skokove plat vzrostl).
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    87HIGHFLYER: Mnu si ruce, že ubyla zodpovědnost, ale neubyly prachy.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SKYRAY: Beru to ze svojí současný situace - pikolíkem by mi odpadl stres a zodpovědnost, což mi v současnosti kompenzuje plat. Tudíž bych měl stejnej plat za podstatně míň práce a stresu, bez zodpovědnosti, easy life. Negativum by bylo (a to je vlastně z velký části důvod, proč mám svojí práci rád), že bych se nedostal k dost zajímavým věcem. Takže moc nevím, co bych si vybral.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---

    V praci je vam oznameno, ze budete sesazeni z vedouci pozice na pozici pikolika, pricemz plat se vam nezmeni. Vase reakce:

    64 hlasy od 64 respondentů

      SALVATOR
      SALVATOR --- ---

      Odstoupí Babiš?

      61 hlasy od 61 respondentů

        HUZBA
        HUZBA --- ---
        anketu pls odstoupi babis?
        ano/ne
        do tydne,
        do mesice,
        padne vlada
        dik
        LODBROG
        LODBROG --- ---
        87HIGHFLYER: I tak tomu nerozumím... :'''(

        Ale děkuju.
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        LODBROG
        LODBROG --- ---
        MATHES: Ta hláška "mám ti to nakreslit?" mě vždycky dojme. Kdykoliv jsme na to kývnul, tak to nikdy nikdo neudělal :)

        Nakreslíš mi to? Čistě jen abych viděl jak to vypadá...? ;)
        MATHES
        MATHES --- ---
        WRYKOLAKAS: "chybí možnost ve smyslu: ani jeden, je mi to jedno apod.... varianta "jinak" je tady beze smyslu"

        mam tri moznosti a moznost "jinak", pokud si nevyberu z prvnich tri, tak je moje odpoved asi jina a tim padem by mohla spadat pod odpoved "jinak".

        jestli to porad nechapes, tak bych ti to mozna i zkusil nakreslit.
        WRYKOLAKAS
        WRYKOLAKAS --- ---
        POZITRON: trochu zavádějící odpovědi, anketa plná předsudků a vlastní nenávisti, předpokládáš že aspoň jeden z nich musí lidem vadit, chybí možnost ve smyslu: ani jeden, je mi to jedno apod.... varianta "jinak" je tady beze smyslu
        00KUBAT
        00KUBAT --- ---
        ZUULLUU: muhehe, stastny to zivot, kdyz mas 2 chutove poharky
        KLX
        KLX --- ---
        ZUULLUU: jjj
        zrovna jsem 5 chlebíčků posnídal :-)
        POZITRON
        POZITRON --- ---
        00KUBAT: byla o tom ted nejaka reportaz, ze prave s bramborovym salatem je ten puvodni ceskej chlebicek, ze ho delal nejakej Paukert nebo podobne a stale se dela a blabla, uz nevim, co tam bylo dal. takze proto jsem vybrala prave tento.
        00KUBAT
        00KUBAT --- ---
        POZITRON: něřekl bych, že chlebíček s bramborovým salátem je standard...
        POZITRON
        POZITRON --- ---
        [SERVER ERROR]
        POZITRON
        POZITRON --- ---

        Chutná vám klasický chlebíček?

        99 hlasy od 99 respondentů

          Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam