• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOC256: B, když už to musíš vědět :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NEI:
    Jeden hlas na osobu:
    - mám doma psa
    - rád piju kafe ze sklenice
    - jsem nezaměstnaný

    VYber si :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    NEI: To je teda hodně nedotažená anketa.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    a co třeba „pětka”?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---

    Když někdo prohlásí, že něco stojí "kilo", odpovídá to hodnotě:

    111 hlasy od 111 respondentů

      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---

      Když někdo prohlásí, že jede / letí "kilo", odpovídá to rychlosti:

      103 hlasy od 103 respondentů

        GRANTORINO
        GRANTORINO --- ---
        87HIGHFLYER: souhlasim s vyhozenim kytic, souhlasim i s pokutou a rada aktivistum na tu pokutu prispeju idealne na transparentni ucet, kde bude uvedeno moje jmeno :)
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---

        Souhlasíte s pokutou za vyhození věnců do koše (2000 kč za jednu kytici)

        97 hlasy od 97 respondentů

          MINERWA
          MINERWA --- ---
          POZITRON: Teplice
          JAMILLOS
          JAMILLOS --- ---
          Chjo. Ptám se samozřejmě... za kamaráda... ehm.
          87HIGHFLYER
          87HIGHFLYER --- ---
          JAMILLOS:
          Kvartální pití, kvartální alkoholismus, dipsománie - co je to, definice, rizika, vztahy - Alkoholik.cz
          http://www.alkoholik.cz/...ti_kvartalni_alkoholismus_dipsomanie_co_je_to_definice_rizika_vztahy.html
          KOC256
          KOC256 --- ---
          JAMILLOS: Ten spada na leceni :)
          JAMILLOS
          JAMILLOS --- ---
          A co tzv. pařič víkendový, pro kterýho není problém přes tejden si nedat ani slzu, ale víkend bez chlastu si nedokáže představit a v pátek to s ním šije už od oběda? Kam ten spadá?
          87HIGHFLYER
          87HIGHFLYER --- ---
          BURKHAR: není to naopak? Že pokud je člověk alkoholik tak vykazuje tyhle příznaky (ne všechny a ne vždy). Třes rukou neznamená že si alkáč, ale alkáčům se často třesou ruce. Ta poznámka o abstinujícím alkoholikovi mířila k tomu, že není nutný, aby člověk v současnosti pil. Stačí že je prostě na alkoholu závislej, ale abstinuje.
          POZITRON
          POZITRON --- ---

          V kolik jste šli v noci z 31.12.2018 na 1.1.2019 spát?

          117 hlasy od 117 respondentů

            BURKHAR
            BURKHAR --- ---
            87HIGHFLYER: Poprvé jsem teda viděl takovej výčet toho, co tě může učinit alkoholikem. Moc mi to nedává smysl, protože spousta lidí má stejné příznaky i jako (jak správně naznačuješ) abstinent. Hmm...
            POZITRON
            POZITRON --- ---
            WRYKOLAKAS: sosky a dekorace nastesti nedostavam, to bych asi normalne vyhodila, nebo nekomu dala a ten by to pak vyhodil. :) ok, asi ses docela knihomol se sirokym zaberem, tak je mozna tezky u tebe slapnout vedle, ne kazdej to tak ma. me maloktera knizka chytne tak, ze bych ji docetla.
            WRYKOLAKAS
            WRYKOLAKAS --- ---
            POZITRON: nikdy se mi nestalo, všichni kdo mi dávaj dárky ví naprosto přesně co čtu za žánry
            ovšem chápu spíš tvuj postoj jakože když dostaneš něco levnýho co ti překáží, já nesnášim různý sošky a obrázky a podobný "dekorace"
            87HIGHFLYER
            87HIGHFLYER --- ---
            [SERVER ERROR]
            GRANTORINO
            GRANTORINO --- ---
            GRANTORINO: timpadem z nich mam radost, protoze usetrim za darky a nemusim nic vymyslet ;P

            Jinak ja jsem si letos koupila k Vanocum vsechno, co jsem chtela od Jeziska sama a rodine jsem rekla, ze uz nic nechci krome sklenice na vino a jsem spokojena :)
            Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam