• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    NELLAS: nyx je bublina, tim bych se neřídil.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    87HIGHFLYER: Podle výsledků tvojí ankety to zas tak tragické nebude... ale je fakt, že kecy typu "jednou to zkusit musíš" v mém okolí odezněly až relativně nedávno.. to jsou holt ty bubliny :))
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    NELLAS: myslíš 80 procent dospělý populace?:)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    4PTO: Mně se zase nezdá, že u nás ještě pořád existují lidi, co si nedokážou představit život bez alkoholu.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    4PTO: proč, jsou lidi co třeba nepijí léta. Nebo se opijou párkrát v patnácti, jednou do nedopadne dobře a dalších x let se alkoholu úplně vyhýbaj. Potom třeba stačí žít s partnerem, co nepije vůbec, změnit prostředí...těch důvodů je spousta. Některý ženský nepijou po narození dítěte i v době, když by dávno mohli apod.
    4PTO
    4PTO --- ---
    87HIGHFLYER: Az se mi to nezda, ze by se kazdy 3. ze vsech odpovidajicich dele nez rok dobrovolne ani jednou nenapil alkoholu...
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    JOPS:
    cituji zadavatel ankety "myšleno bez napití se čehokoliv alkoholickeho. Nechce se mi to pro vecne rypaly specifikovat nějak víc, ale prostě od doby co pijete.. A dobrovolně - ne skrz zdravotní stav,nemoc etc.."
    Nevím co kdo do toho plete alkoholismus.
    JOPS
    JOPS --- ---
    87HIGHFLYER: ty jo... to je blba otazka.

    Kdyz si dam jedno pivo v pondeli, streda a nedele, tak to znamena, ze mene nez tyden ? :) a jsem alkoholik ?

    nepamatuji si, kdyz mi bylo treba 25 a jeste jsem nechodil sportovat, tak jsem mozna byl "strizlivej" i o hodne dele...
    4PTO
    4PTO --- ---
    KOC256: "Myšleno bez napiti alkoholu" mám pauzu byť mezi večerním vínem u TV 3 týdny, odpovím 3 tydny
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BURKHAR: netuším. Nepřikládám tomu váhu, nedělám si čárky, kdy piju.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    WEWERKA: zajimava interpretace. A ja bych rek, ze to vypada tak, ze si zazila tyden, kdy si kazdy den po 7 dni pila neco alkoholickeho.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    POZITRON: aha, uz jsem to docetla do konce :-)
    Odpoved asi zustava stejna...
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    BURKHAR: To jsou teda ankety. Unor suchy nedrzim, protoze mam narozeniny. Normalne nepiju vubec, ale v lete si davam ovocne pivo a zalezi podle teploty. Takze pri velkem vedru to muze byt 7 plechovek za tyden a v ankete to vypada, ze je ze me alkoholicka.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    No jsou to takovy ankety divny.. .. Mozna by bylo zajimavejsi to merit na mnozstvi lehciho a tvrdsiho alkoholu vubec. Ja treba dam dve tri sklenky vina za mesic nekdy ctyri, to je tak prumer 0,5l*12, to je tak sest lahvi vina z rok. Tvrdej vubec nepiju, tak jednou dvakrat za rok, kdyz mi vnutej na Morave, zejo. Ale v ankete to jaksi muze vylezt jakoze desne chlastam XD...
    Suchy unor pak drzet vazne nepotrebuju :).
    Myslim si, ze v porovnani s ostatnim prumerem pak vychazim skoro jako abstinent, urcite tu lidi chlastaj podstatne vic :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    POZITRON:
    Jo vidim to stejne. POkud jsem na dovo, tak klidne drzim tydenni serku s pivem, vinem, stamprli a neznamen ato, ze vecer odchazim po ctyrech.

    Na druhou stranu doma lahvace nemam a normalne nepiju, ale treba v patek jsem vyjimecne byl spolujezdcem a tak jsem si jedno pivo dal...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    POZITRON: krom toho burkhar to tam vlastne pise "Pili alkohol v kuse = alespoň jeden alkoholický nápoj za den"
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KOC256: podle me nezalezi na mnozstvi a pokud nekdo pije kazdy vecer k jidlu sklenku vina, uz se ho tyka odpoved "dele". zas na druhou stranu si rikam, ze asi dost lidi zazilo napr. tydenni dovolenou, kde si kazdy den dali o nosu, i kdyby to bylo jedno pivo, ac treba za normalnich okolnosti klidne rok nechlastaj, takze je to cely takovy dost zavadejici.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Pokud v podstate nepiju a treba co tri tydny si dam pivo, tak to znamena ze nejsem strizlivy? A nebo berete, ze proste si fakt nalozim?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---

    Jak dlouho jste nejvíc pili alkohol v kuse?

    103 hlasy od 103 respondentů

      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---

      Jak nejdéle jste byli DOBROVOLNĚ střízliví v kuse?

      109 hlasy od 109 respondentů

        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam