• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LOPIK: jako přestat hrát nějaký osmdesátký popík, protože dokument, je kokotina. To že oběti jsou ochotné promluvit po té, co se ve společnosti snižuje sekundární viktimizace je ale vcelku přirozené.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    LOPIK:no...a to je jako správně nebo co tim chceš říct?:D
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    ZUZKAOU: Na druhou stranu mu to chtěli přišít asi patnáct let a to nevyšlo a teď deset let po tom co je mrtvej pustí v bedně nějakej podělanej dokument a Jackson se nějak zakáže, protože proto.. To je taky na palici.. Myslím že ty děti zneužíval podobně jako každej druhej učitel tělocviku a skautskej vedoucí, jen se mohl obejít bez "penis inspection day", protože měl na to udělat si vlastní lunapark..
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ELIS: moment - on někdo má pocit, že naprostý magor se zjevnou dysmorfofobií, v dětství ničený svým otcem, co používá svoje prachy k tomu, aby se obklopil dětma a furt okolo sebe má prepubertální chlapce a furt řeší obvinění ze zneužívání a řeší to mimosoudníma dohodama a právníkováním nebyl pedofil?
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    SKYRAY: no a kde?
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    ELIS: No to tak jeste.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ELIS: Řádek: Neviděl jsem, nezajímá mě. Sloupec: Je mi to fuk.
    ELIS
    ELIS --- ---
    [SERVER ERROR]
    ELIS
    ELIS --- ---
    SKYRAY: Kde? V Polsku?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NELLAS: Nevidím žádný objektivní důvod, proč si neustále stanovovat nějaké hranice a zbytečně se tak omezovat.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Třeba do patnáctého roku věku?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Já bych to zaved hlavně po porodu, to mi silně chybí.
    DEB
    DEB --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    DEB: jako třeba screeningově zdravé dítě den před plánovaným porodem, protože se ti zrovna chce?
    DEB
    DEB --- ---
    HARDCABB: souhlasim z jakyhkoliv duvodu v jakemkoliv stadiu
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    dtto
    ELIS
    ELIS --- ---
    HARDCABB: V jakémkoli stádiu těhotenství spíš jen ze zdravotních důvodů, případně ten celý výčet u předposlední odpovědi do 24. týdne.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    HARDCABB: jinak - chci jen vidět výsledky.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    [SERVER ERROR]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam