• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    ELIS
    ELIS --- ---

    Ukradli jste někdy něco v obchodě?

    130 hlasy od 121 respondentů

      ELIS
      ELIS --- ---
      HARDCABB: Ale nezadávám "oficiální" e-mail, kterej mám třeba pro komunikaci s úřady. Na tohle mám takovej "odpadní" :)
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      prijde mi, ze to neni totez jako pises "ne: automaticky mi zacaly chodit novinky po vytvoreni objednavky/registrace"
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      HARDCABB: myslis tim i situaci, kdy se na zasilani newsletteru zeptaj tesne pred odeslanim objednavky v eshopu? kdy jsou automaticky zaskrtnuta dve policka, ze souhlasis se zpracovanim udaju a ze si prejes odebirat novinky? kdyz to nechas vedome zaskrtnute a neodskrtnes.
      HARDCABB
      HARDCABB --- ---

      Zadal jsem v poslednich 10ti letech na nejakym webu vedome svuj e-mail pro odber novinek/newsletteru?

      106 hlasy od 106 respondentů

        SWATKA
        SWATKA --- ---
        WRYKOLAKAS: zaostalej primitiv se množí rychleji než inteligent (tomu totiž dojde co k tomu bude všechno potřebovat a kolik let )
        SWATKA
        SWATKA --- ---
        WRYKOLAKAS: Presně komise pro pořízení dětí... úplně mi čteš myšlenky
        KOC256
        KOC256 --- ---
        WRYKOLAKAS: To mas jak s volbama... ...pak tu mame Zemana ze...
        WRYKOLAKAS
        WRYKOLAKAS --- ---
        RAGNAROK: bohatě by mi stačilo, aby dítě nemoh mít jentak každej debil a idiot a zaostalej primitiv...
        RAGNAROK
        RAGNAROK --- ---
        WRYKOLAKAS:
        Imho by budouci rodice meli mit notarem overeny souhlas od ditetete ze ho muzou pocit.
        WRYKOLAKAS
        WRYKOLAKAS --- ---
        já myslim, že potraty by měly bejt povinný... teprv kdyby ten člověk nechtěl, tak by musel vyběhávat spoustu papírů a posudků a povolení, aby si toho haranta moh nechat
        BETA_BOB
        BETA_BOB --- ---
        ALESH:
        Ok :) Tak jde o to, že není prospěšné dogmatizovat maximální dobu pro možnost potratu. Může to přinášet spoustu životních a osobních tragédií. Jeden z případů je, když se zjistí nějaké vážné mentální postižení dítěte ještě i v pozdější době. Samozřejmostí je nezakazovat ukončení těhotenství i v rozvinutějším stádiu, tam kde plod výrazně ohrozí život matky. Jistě - ukončení procesu vývoje dítěte je naprosto v pořádku bez debaty tam kde potenciální nový člověk ještě nemá vyvinuté zárodky osobnosti a nedá se hovořit o funkčním mozku. V pozdějších fázích je možné vést debatu o jednotlivých případech. To závisí na tom, jak se společnost dohodne a jaké jsou předpoklady událostí, které budou následovat. Obecně jsem zastáncem toho, že přání rodičů a jejich možnosti zajistit dítěti přežití jsou důležité faktory pro rozhodnutí o ukončení těhotenství. A někdy důležitější než pevně daná hranice.
        ELIS
        ELIS --- ---
        KOC256: Tak si počkej na druhej díl. Až začnou řešit, že mají deprese a úzkosti, a nevědí proč, když vlastně všechno bylo fajn. Začnou mít nepříjemný pocity ohledně tématu zneužívání, poté, co se jim narodily vlastní děti... Oni to tam vysvětlujou, že dřív s tím ven nešli, protože to nebrali jako zneužití, ale akt lásky, společné tajemství. Tu psychickou devastaci si uvědomili až v dospělosti. Zneužití to samozřejmě bylo, protože někdo zneužil jejich bezbrannosti a nevědomosti z pozice silnějšího - z pozice někoho slavného, kdo je psychicky manipuloval, uplácel drahými dárky... A dobře věděl, že dělá něco, co se dělat nemá.
        ALESH
        ALESH --- ---
        BETA_BOB: ja nic nikomu nazakazuju, jen se ptam.
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        KOC256: hele vidíš díry v té logice, žejo? (1. v dokumentu zazní to, co chce režisér. 2. identifikace oběti s pachatelem z blízkého okolí je vcelku častá záležitost.)
        BETA_BOB
        BETA_BOB --- ---
        ALESH:
        Nemusíš to chapát. Stačí když nebudeš chtít potraty zakazovat. :)
        KOC256
        KOC256 --- ---
        ZUZKAOU:
        Predstavuji si treba to, ze ta osoba to bude minimalne zpetne odsuzovat. Ale nikdy to v tom dokumentu nezaznelo.
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        KOC256: moment a co si tak představuješ jako klasické zneužití? To je něco jako klasické znásilnění, které se počítá jen když to bylo ve tmě v parku od neznámého pachatele a stejně si o to říkala?
        KOC256
        KOC256 --- ---
        ZUZKAOU:
        Já viděl první díl a pokud bych se nedržel úplně zažitého stereotypu a jen trochu bych vnímal s nadhledem co říkají ty "oběti" v dnešní době (tedy v době kdy z toho mají takříkajíc rozum), tak bych to za zneužití v pravém slova smyslu neoznačil. A neoznačil to tak nikdo ani v tom filmu - pokud pominu první skandální větu jedné z "obětí", aby to usadilo diváka do křesla...
        ALESH
        ALESH --- ---
        BETA_BOB: zdravotne bezpecne pro to dite? :)
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam