• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SKYRAY: Líbí se mi ale ten náznak gaussovy křivky. Extrémy maj nejmíň hlasů a nejvíc jich maj střední až velký prsa a zadky. Což neni nečekaný. Co mě ale docela překvapilo, je 0 hlasů pro nejmenší typ zadku ve verzi ankety pro ženy. Tam sem jich aspoň pár čekal.
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    No tak koukam, ze stale frci totez, mala zadna prsa, maly zadny zadek :D Ja si nemuzu ale pomoct, ale mne prijde daleko vice cool verze bazen!



    NOP
    NOP --- ---
    GRANTORINO: Jestli tě to nezajímá, tak ta anketa evidentně není pro tebe.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GRANTORINO: Skyray evidentně zajímaly preference relevantní skupiny. Mě taky. Pokud preference nemáš, nebo nejsi relevantní skupina, tak nás tvůj názor v týhle oblasti nezajímá. Anketa slouží primárně zadavatelům pro sběr informací, ne respondentům, aby si zahlasovali, protože rádi klikaj na checkboxy.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GRANTORINO: ¯\_(ツ)_/¯
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALVATOR: jsem na muze a porad mam volit mezi zadkem/prsa? chybi tam "neresim, je mi to jedno.."
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GRANTORINO: Tak tam je volba, že si na muže. Duh.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALVATOR: Co kdyz me to nahodou nezajima? Jsem na muze, nikdy jsem o tom nepremyslela... zajimala me u zen i u muzu vzdycky vic osobnost nez postava. Nemam rada extremy, jinak to neresim.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SALVATOR: Ruce, míra osvalení, vlasy/vousy, penis...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    87HIGHFLYER: taky nechápu, proč ho tam Salvi nedal
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    MINERWA: mě délka penisu zajímá i u žen, respektive je to jedno z velmi podstatných kritérií.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SALVATOR: tomu co maji chlapi, se říká špekcecky,
    tam bych dala mozek, vzdělání, šikovnost a délku penisu
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MINERWA: No, možná, ale já sem na ženský, takže ani netušim, co by tam mělo bejt za kategorie. Kozy asi ne...?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SALVATOR: a nechybí nahodou ankety: Na mužích mám rád a Na mužích mám rádA?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SKYRAY: Právě že ne, Já třeba rád zadky od malejch po větší a prsa od malejch po střední. Proto sem i zadal druhou anketu zvlášť pro ženský, protože sem tušil, že budou daleko vybíravější a vyhraněnější, než chlapi.
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    87HIGHFLYER: Tak to by byla dalsi moznost v radku. Ale ted uz je to asi jedno :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SKYRAY: me je to třeba až na totální extrémy úplně jedno
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Tech 10 hlasu ale totalne podela smysl ankety. Tak snad vim, co mam ci nemam rad, ne?? To tam muzu zaskrtnout vse a co z toho
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALVATOR: Nebo jako varianta, "Anketa neni pro mě, ale zajímaj mě výsledky, vono je to ve finále imo jedno.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    87HIGHFLYER: Doufal jsem, že to, v jakým rodě je v otázce sloveso "rád", dostatečně ujasňuje, pro koho je která anketa určena.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam