• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    SITH
    SITH --- ---
    87HIGHFLYER: ano, může být.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SITH: předpokládám, že je jedno, jestli si to lidi napíšou přes messenger nebo by to třeba moje rodina pověsila jako příspěvek na můj profil. Tak je to myšlený?
    SITH
    SITH --- ---
    87HIGHFLYER: například tak, že máš spojené sociální skupiny, kde by jedna mohla informovat druhou, jsou-li v kontaktu.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    87HIGHFLYER: předpokládám se znalostí svého okolí udělej kvalifikovaný odhad, jak by to dopadlo
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SITH: jako že by tam někdo hodil parte nebo jak? Btw jak to mám vědět?:)
    SITH
    SITH --- ---
    [SERVER ERROR]
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    A ty dva palce dolu mam jako za co? :D Hlasuju 'jinak', tak uvadim duvod. Tady nekterym uz fakt jebe :D
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    JOPS: on si to ten nekdo nerozmysli den pred odletem, ze, takze se to jedno misto pravdepodobne obsadi nekym jinym. ale jasny, kdyby si tohle reklo vic lidi, letu ubyde.
    JOPS
    JOPS --- ---
    ja jako nechapu tu vec. To jedno volne misto co bude v letadle, kdyz si to nekdo rozmysli zapricini to, ze letadlo nevzletne ? :)
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    ALESH: Dozvěděl ses o čem? Inspirovalo tě, že mladá žába dělá cestu přes Atlantik a tak si změnil letadlo na vlak? Příště zase poletíš? Nebo počkáš až poplave podruhé? Že letadlo je ekologicky více náročnější než vlak slyšíš poprvé? Tohle pozérství fakt nechápu.
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    a co na to sibir?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    ALESH: Inspirovala k čemu?
    K lajkování na instagramu a ještě ostřejším hádkám s "těmi starými hnusnými nic nechápajícími rodiči a prarodiči",
    zatímco se budou krmit kokosy, chia semínky a gucamolou z Jižní Ameriky a sójou z Číny?
    ALESH
    ALESH --- ---
    KOC256: No pises, ze je to "k hovnu". Coz evidentne neni a zminovat ze se vyprodukuje vice CO2 je bezpredmetne, nebit to neni ucelem te akce.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ALESH: To porad nechapes? Nejsi nahodou z Prahy? :). Uz bych se jen opakoval... zkus si to precist znovu.
    ALESH
    ALESH --- ---
    KOC256: a mayslis ze ta trocha CO2 navic nestoji za to, kolik CO2 se nevyprodukuje kvuli lidem co ona inspirovala?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ALESH: Aha. Mysleno ze na problem upozorni ale svou akci vyprodukukuji vice CO2 nek kdyby tu akci nedelali.

    Uz je to pochopitelnejsi.
    ALESH
    ALESH --- ---
    KOC256: pises ze se kvuli nic vyprodukuje vice CO2, coz neni pravda si myslim :)
    A k te druhe casti to je taky dost zaprdenej pristup. Nekdo zacit musi, aby inspiroval ostatni. Ukazal ze to jde a jak na to. A treba pokude vezmeme plastovy odpad, tak stredozemni more je jedno z tech spinavejsich, takze s uklidem muzem zacit u sebe v Evrope a vysledky muzou byt uz za par let i bez zapojeni Asie.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ALESH:
    a rekl jsem neco jineho?

    "začne se o tom více mluvit".

    A je mi to uplne jedno. Je to mizive procento proti tomu, ze na nejake emise uplne sere cela asie polsko a kdo vi kdo jeste...
    ALESH
    ALESH --- ---
    KOC256: hele kdyz jsem se o tom dozvedel, preplanoval jsem puvodni plan letet a pojedu vlakam nebo busem. Znam minimalne dalsiho takoveho cloveka. KOlik je dalsich takovych? Tisice, desetitisice?
    Nechapu ze porad nekomu nedochazi, ze to je cin primarne symbolickej. Vycitat ji kolik lidi kvuli te jeji plavbe musi letet, je fakt hloupe :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ELIS:
    princ Harry a Meghan - začne se o tom více mluvit, ale jinak to je úplně k hovnu ba naopak to vyprodukuje více CO2 než by bylo bez nich :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam