• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    KOC256: Vůbec nevím o co jde a jsem línej to hledat.
    DEB
    DEB --- ---
    KOC256: vyuzivame jako firemni ucet, ano stalo se mi ze moje karta byla compromised, ale nebojim se ponevadz to nejsou moje peníze
    KOC256
    KOC256 --- ---

    Bojím se REVOLUTu?

    75 hlasy od 75 respondentů

      HOWKING
      HOWKING --- ---
      87HIGHFLYER: Jo, to nezpochybňuji. Ale minulý a příští je neurčité. Následující a předešlý by bylo jasnější. Nicméně pokud příjmu tvrzení že "toto" znamená časově v "tomto" (právě probíhajícím) týdnu, tak co země, kde je půlka víkendu v jednom týdnu a půlka v druhém? :)
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---

      Používáte Revolut?

      100 hlasy od 100 respondentů

        HOWKING
        HOWKING --- ---
        PANDA_JE_MRTVA: A nebo bych tohle ve středu vůbec nemohl říct. Stejně jako o tom pátku.
        PANDA_JE_MRTVA
        PANDA_JE_MRTVA --- ---
        HOWKING: To by podle tohoto HOWKING dnes muselo být úterý.
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        HOWKING: až na to, že tu větu od pandy každej chápe a je naprosto běžná a ta tvoje nedává absolutně žádnej smysl a nikdo takhle nemluví. ¯\_(ツ)_/¯
        HOWKING
        HOWKING --- ---
        PANDA_JE_MRTVA: Toto úterý jsem o této anketě ještě nevěděl. (obojí je jak vidíš špatně)
        PANDA_JE_MRTVA
        PANDA_JE_MRTVA --- ---
        HOWKING: v pátek chodim do hospody. tenhle pátek ale nejdu. dneska je středa.
        HANNA
        HANNA --- ---
        HOWKING: Nejspíš nerozumí tomu, že v anketě hlasovalo dosud 32 lidí, ale jen ty máš pocit, že ostatní zajímá tvůj pohled na věc, na kterou má každý z nás pohled trochu jiný.
        HOWKING
        HOWKING --- ---
        SKYRAY: Čemu nerozumíš? Pokud jsi v čase mimo víkend, tak existuje jen minulý a příští víkend. Tento víkend můžeš říci jen o víkendu.
        SKYRAY
        SKYRAY --- ---
        HOWKING: Dej si pauzu s tim hulenim.
        HOWKING
        HOWKING --- ---
        SALVATOR: Podle mě "tento" víkend je ten co právě probíhá.
        SALVATOR
        SALVATOR --- ---

        Je pondělí, 1.6.2020. "Příští víkend" je

        89 hlasy od 88 respondentů

          87HIGHFLYER
          87HIGHFLYER --- ---
          ZUULUU: ty jo, to je celkem fajn koníček, někdy si to zkusim:)
          87HIGHFLYER
          87HIGHFLYER --- ---
          CRS1138: nevím, asi existují zákoutí internetu, kam se nedá dostat jinak než projetím 20 stránek výsledků. Ale moc si to neumím představit. Já googlim buď naprosto všední věci nebo naopak nějaký programátorský úchylárny. Pokud nenaleznu výsledek v prvních pár odkazech, měním klíčová slova. Nepamatuju si, kdy by to nezabralo.

          P.S.: samotný klíčový slovo drupal má těch stránek pouze 19:) Aspoň teda v mym incognito chrome.
          SALVATOR
          SALVATOR --- ---
          87HIGHFLYER: To by mě zajímalo, jak moc odpovědi reflektujou, kolikátý dan získal uživatel ve svém google-fu. Protože naprosto souhlasim s KOC256.
          KOC256
          KOC256 --- ---
          87HIGHFLYER:
          Google má více stránek? :)
          Pokud nenajdu na první = špatně zvolený dotaz.
          PANDA_JE_MRTVA
          PANDA_JE_MRTVA --- ---
          87HIGHFLYER: je fakt, že na druhý třetí stránce premejšlim, jestli jsem zvolil správný klíčový slova. ale ta první se mi zdá vždycky poloviční díky reklamám a obrázkům.
          CRS1138
          CRS1138 --- ---
          87HIGHFLYER: to zalezi na tom co hledam? Pokud je to neco obskurniho jako treba specificky error pri updatu Drupalu, tak klidne i na 20 stranku :) Pokud hledam nekoho, kdo mi poskytne nejake sluzby, tak obvykle ne.
          87HIGHFLYER
          87HIGHFLYER --- ---

          Dostanete se někdy na druhou stránku vyhledávání v google?

          112 hlasy od 112 respondentů

            Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam