• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---

    Jste na nyxu na pozvánku?

    113 hlasy od 113 respondentů

      DEPE
      DEPE --- ---
      TANGERINE: když mám dobrej měsic tak pod 5k
      NAVARA
      NAVARA --- ---
      PSYCHO: Schválně tam píšu "celé rodiny" ;)
      TANGERINE
      TANGERINE --- ---
      THEMAKARESH: Jojo, tohle byl můj první impuls k přechodu na vege a pak vegan stravu, neměla jsem na vejšce peníze na maso :)
      THEMAKARESH
      THEMAKARESH --- ---
      87HIGHFLYER: Ok. :-) tak třeba někdo jiný tuhle další výhodu vege stravy nezná.
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      THEMAKARESH: to je u tangerine zbytečná poznámka:)
      THEMAKARESH
      THEMAKARESH --- ---
      TANGERINE: Docela se ty náklady sníží, když přejdeš na vege stravu. Jsem vypozoroval.
      PSYCHO
      PSYCHO --- ---
      NAVARA: za jednoho nebo v paru, ja ze bych to pak vydelil dvema :)
      TANGERINE
      TANGERINE --- ---
      DADEL: Já taky ne, ale abych neskončila na ulici, tak mám přehled o svých výdajích

      87HIGHFLYER: Taky koukám. Já jím venku úplně minimálně, doma vařím ze základních surovin, a pod 3500,- se nedostanu. Úplně se neupejpám, základní věci nakupuji v bezobalu, občas si koupím kvalitní čokoládu atd., ale stejně...


      PYROMANEK: Venku se nepočítá, jenom běžný potraviny. Psala jsem to tam proto, aby bylo jasné, co všechno do toho nezapocitat.
      NAVARA
      NAVARA --- ---
      NAVARA: na main pls :)
      NAVARA
      NAVARA --- ---
      [SERVER ERROR]
      SKAFF
      SKAFF --- ---
      THEMAKARESH: nehodis se mi do ankety
      THEMAKARESH
      THEMAKARESH --- ---
      SKAFF: Ale já jíst potřebuji a třeba telefon a internet si myslím, že taky nepotřebuji a mám ho, tramvajenku taky vlastně nepotřebuješ, kdy můžeš jezdit bez lístku nebo kole. A bere se to na jednoho nebo na celou domácnost? A když v té domácnosti někoho podporuji (manželka, děti), tak ho do toho mám zahrnout taky?
      SWATKA
      SWATKA --- ---
      87HIGHFLYER: nevím jak to dělám ale jsem samozivitelka a můj aktuální přítel má z min. Vztahu insolvenci na 5let. Tak ze vsechno tahnu já a jsem prostě kouzelník. Ale nechci to vidět Černé na bílém.
      SKAFF
      SKAFF --- ---
      [SERVER ERROR]
      VYHULENY_UFO
      VYHULENY_UFO --- ---
      87HIGHFLYER: zije na dluh. bezna vec v teto zemi, ktera ma snad nejvetsi pomer financne negramotnych na metr ctverecni.
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      SWATKA: jak jako utratím víc než vydělám? To máš nějakýho sponzora?:D
      SWATKA
      SWATKA --- ---
      TANGERINE: já to nechci ani vědět páč kdybych to věděla tak mě asi odvezou.
      To mi vždycky radí máma ať si dělám kolik mám příjem a kolik výdaje.. no to fakt dělat nechci protože bych z toho měla tak akorát deprese... Že utratím víc než vydělám je snad úplně jasné to vim i bez počítání a nepotřebuju to mít ještě napsaný.
      PYROMANEK
      PYROMANEK --- ---
      TANGERINE:
      Kolik cca utratíte měsíčně za potraviny?
      ???
      Myšleno za jednu osobu, nepočítá se hotové jídlo venku a z rozvozů.
      Venku = restaurace, rozvozy, bistra, jídelna v práci atd.
      ???
      tak pocita se vvenku nebo se nepocita?
      KOC256
      KOC256 --- ---
      87HIGHFLYER: Zalezi zda do toho pocita treba obedy za stravenky. Ale i tak vykon.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam