• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    ALESH
    ALESH --- ---
    HOWKING: Ani jedno. Osel je pro me me dost neduveryhodny zdroj. Nevim jaky ma smysl anketa, kde predem oznacis jednu z moznosti jako jedinou spravnou.
    HOWKING
    HOWKING --- ---

    TLDR nebo "jedním dechem"

    14 hlasy od 14 respondentů

      NELLAS
      NELLAS --- ---
      POZITRON: Asi takhle, jedna anketa je v pohodě, ale dělat hned tři na stejné téma je prostě blbost.
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      NELLAS: bylo to i ve vecech verejnych. nicmene udivuje me, ze nekoho, kdo sleduje vegetu, poburuje anketa o reality show, to je ponekud usmevny. :)
      NAVARA
      NAVARA --- ---
      MAR_TINA: Co je důležité, to se dostane na nyx, zbytek netřeba sledovat!
      MAR_TINA
      MAR_TINA --- ---
      NELLAS: ale dohnalo :D
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      MAR_TINA: A přesto mě to dohnalo až tady na nyxu ve vegetě. Jinak bych si tohohle pořadu nikdy nevšimla :)
      MAR_TINA
      MAR_TINA --- ---
      NELLAS: probere se to na nyxu, vyjdou články o relaity šou na idnes, novinkách a předpokládám v desítkách dalších i/tisků. A taky billboardy podle silnic a reklamy v časopisech.
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      POZITRON: ale to se musíš přihlašovat, na novu nebo voyo, ne? já mám torrenty
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      87HIGHFLYER: Děkuji!
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      BURKHAR: gratuluju a posílám klíčenku
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      87HIGHFLYER: Svůj vzácný charakter odvozuji z jiných důvodů, ale nikdy v životě jsem ani minutu reality show nevidě.
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---

      Pokud na nějakou reality show koukám nebo jsem ji v minulosti videl, tak na:

      60 hlasy od 60 respondentů

        POZITRON
        POZITRON --- ---
        Ja stale nechapu, proc nekteri jedinci nedokazou mlcky prejit anketu na tema, ktere je nezajima, nebo je jim cizi. :) Porad lepsi par anket, ktere oslovi mensinu, nez hromada kecu, kde se kazdy labilni jedinec potrebuje vymezit, ze napr. on osobne by se tedy v zadnem pripade nesnizil k necemu tak ubohymu, jako je sledovani reality show typu masterchef. :)
        POZITRON
        POZITRON --- ---
        B3DA: jen podotykam, ke sledovani reality show masterchef cesko neni vubec potreba vlastnit televizi, da se sledovat na netu. :)
        NELLAS
        NELLAS --- ---
        87HIGHFLYER: Svým způsobem, pokud tvoji známí tyhle věci nesledují, tak bez televize ani nemáš možnost dozvědět se, že něco takového existuje a vysílá se. Takže i kdyby tě nějaká reklama někde nějakým omylem mohla zaujmout, nezaujme, protože se k tobě nedostane :)
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        B3DA: jestli se tím vymyvacem myslí televize, tak moc nevim jak to v dnesni době souvisí se sledováním čehokoliv. Pokud to teda není možnost pro lidi co potřebujujou říct, že nemají televizi. To je pak zas hezký, že se myslí na menšiny.
        B3DA
        B3DA --- ---

        koukate na rozlicny 'reality show' ?

        71 hlasy od 71 respondentů

          MINERWA
          MINERWA --- ---
          BURKHAR: začala mě Pavlína zajímat, těšíš se na anketu?
          HOWKING
          HOWKING --- ---

          Co to tady má být?

          37 hlasy od 37 respondentů

            BURKHAR
            BURKHAR --- ---

            Co to tady do piče krvavé je za hovna?! Nevím, co je Česko. Nezajímá mě nějaká piča Pavlína. Tady mají být ankety!

            Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam