• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    ALESH: tak nehlasuj:)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ALESH: Tak tady jsem opravdu předpojatě předpokládal, že líný číst názor kvalitního vědce bude jen koblihový lid.... (pak jsi bílá vrána)
    ALESH
    ALESH --- ---
    HOWKING: dobre, tak jsi spis oznacil tu spatnou "TLDR (mi stačí co říká pan Babiš a profesor Prymula)".

    Pro me je to TLDR, ale neni pravda ze mi staci, co rika Babis a Prymula. Jak mam hlasovat?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ALESH: A kterou jsem označil jako správnou? Schválně jsem pro případ v nadpisu dal jako první jednu a v otázkách druhou.
    ALESH
    ALESH --- ---
    HOWKING: Ani jedno. Osel je pro me me dost neduveryhodny zdroj. Nevim jaky ma smysl anketa, kde predem oznacis jednu z moznosti jako jedinou spravnou.
    BURAK
    BURAK --- ---

    Sympatičtější jsou mi čísla:

    86 hlasy od 86 respondentů

      MINERWA
      MINERWA --- ---
      NELLAS: naopak, ty ankety se vyvíjej, a to je supr! interaktivita mě baví
      HOWKING
      HOWKING --- ---

      TLDR nebo "jedním dechem"

      14 hlasy od 14 respondentů

        NELLAS
        NELLAS --- ---
        POZITRON: Asi takhle, jedna anketa je v pohodě, ale dělat hned tři na stejné téma je prostě blbost.
        POZITRON
        POZITRON --- ---
        NELLAS: bylo to i ve vecech verejnych. nicmene udivuje me, ze nekoho, kdo sleduje vegetu, poburuje anketa o reality show, to je ponekud usmevny. :)
        NAVARA
        NAVARA --- ---
        MAR_TINA: Co je důležité, to se dostane na nyx, zbytek netřeba sledovat!
        MAR_TINA
        MAR_TINA --- ---
        NELLAS: ale dohnalo :D
        NELLAS
        NELLAS --- ---
        MAR_TINA: A přesto mě to dohnalo až tady na nyxu ve vegetě. Jinak bych si tohohle pořadu nikdy nevšimla :)
        MAR_TINA
        MAR_TINA --- ---
        NELLAS: probere se to na nyxu, vyjdou články o relaity šou na idnes, novinkách a předpokládám v desítkách dalších i/tisků. A taky billboardy podle silnic a reklamy v časopisech.
        MINERWA
        MINERWA --- ---
        POZITRON: ale to se musíš přihlašovat, na novu nebo voyo, ne? já mám torrenty
        BURKHAR
        BURKHAR --- ---
        87HIGHFLYER: Děkuji!
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        BURKHAR: gratuluju a posílám klíčenku
        BURKHAR
        BURKHAR --- ---
        87HIGHFLYER: Svůj vzácný charakter odvozuji z jiných důvodů, ale nikdy v životě jsem ani minutu reality show nevidě.
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---

        Pokud na nějakou reality show koukám nebo jsem ji v minulosti videl, tak na:

        60 hlasy od 60 respondentů

          POZITRON
          POZITRON --- ---
          Ja stale nechapu, proc nekteri jedinci nedokazou mlcky prejit anketu na tema, ktere je nezajima, nebo je jim cizi. :) Porad lepsi par anket, ktere oslovi mensinu, nez hromada kecu, kde se kazdy labilni jedinec potrebuje vymezit, ze napr. on osobne by se tedy v zadnem pripade nesnizil k necemu tak ubohymu, jako je sledovani reality show typu masterchef. :)
          POZITRON
          POZITRON --- ---
          B3DA: jen podotykam, ke sledovani reality show masterchef cesko neni vubec potreba vlastnit televizi, da se sledovat na netu. :)
          NELLAS
          NELLAS --- ---
          87HIGHFLYER: Svým způsobem, pokud tvoji známí tyhle věci nesledují, tak bez televize ani nemáš možnost dozvědět se, že něco takového existuje a vysílá se. Takže i kdyby tě nějaká reklama někde nějakým omylem mohla zaujmout, nezaujme, protože se k tobě nedostane :)
          Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam