• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ALESH: Tak byl to trochu podvod. Jen jsem chtěl donutit zdejší líné lemry si něco přečíst :) (asi marně :D)
    ALESH
    ALESH --- ---
    HOWKING: Hlavne je to zadany uplne debilne. Co chces od vysledku ankety? Zjistit kdo ceta clanky oslu? Zjisit kdo je ovce? Kdo ma cas cist clanek cilo 893893 na stejny tema? Proc je v nazvu ankety "TLDR nebo "jedním dechem" To je debilni i jako odpovedi ankety, natoz nazev aktey. Nechapu.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ALESH: Tak tady jsem opravdu předpojatě předpokládal, že líný číst názor kvalitního vědce bude jen koblihový lid.... (pak jsi bílá vrána)
    ALESH
    ALESH --- ---
    HOWKING: dobre, tak jsi spis oznacil tu spatnou "TLDR (mi stačí co říká pan Babiš a profesor Prymula)".

    Pro me je to TLDR, ale neni pravda ze mi staci, co rika Babis a Prymula. Jak mam hlasovat?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ALESH: A kterou jsem označil jako správnou? Schválně jsem pro případ v nadpisu dal jako první jednu a v otázkách druhou.
    ALESH
    ALESH --- ---
    HOWKING: Ani jedno. Osel je pro me me dost neduveryhodny zdroj. Nevim jaky ma smysl anketa, kde predem oznacis jednu z moznosti jako jedinou spravnou.
    BURAK
    BURAK --- ---

    Sympatičtější jsou mi čísla:

    86 hlasy od 86 respondentů

      MINERWA
      MINERWA --- ---
      NELLAS: naopak, ty ankety se vyvíjej, a to je supr! interaktivita mě baví
      HOWKING
      HOWKING --- ---

      TLDR nebo "jedním dechem"

      14 hlasy od 14 respondentů

        NELLAS
        NELLAS --- ---
        POZITRON: Asi takhle, jedna anketa je v pohodě, ale dělat hned tři na stejné téma je prostě blbost.
        POZITRON
        POZITRON --- ---
        NELLAS: bylo to i ve vecech verejnych. nicmene udivuje me, ze nekoho, kdo sleduje vegetu, poburuje anketa o reality show, to je ponekud usmevny. :)
        NAVARA
        NAVARA --- ---
        MAR_TINA: Co je důležité, to se dostane na nyx, zbytek netřeba sledovat!
        MAR_TINA
        MAR_TINA --- ---
        NELLAS: ale dohnalo :D
        NELLAS
        NELLAS --- ---
        MAR_TINA: A přesto mě to dohnalo až tady na nyxu ve vegetě. Jinak bych si tohohle pořadu nikdy nevšimla :)
        MAR_TINA
        MAR_TINA --- ---
        NELLAS: probere se to na nyxu, vyjdou články o relaity šou na idnes, novinkách a předpokládám v desítkách dalších i/tisků. A taky billboardy podle silnic a reklamy v časopisech.
        MINERWA
        MINERWA --- ---
        POZITRON: ale to se musíš přihlašovat, na novu nebo voyo, ne? já mám torrenty
        BURKHAR
        BURKHAR --- ---
        87HIGHFLYER: Děkuji!
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        BURKHAR: gratuluju a posílám klíčenku
        BURKHAR
        BURKHAR --- ---
        87HIGHFLYER: Svůj vzácný charakter odvozuji z jiných důvodů, ale nikdy v životě jsem ani minutu reality show nevidě.
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---

        Pokud na nějakou reality show koukám nebo jsem ji v minulosti videl, tak na:

        60 hlasy od 60 respondentů

          Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam