• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    D1RABBIT: Tak tebe jsem tu ještě neviděl! :)
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    MATHES: Ještě jsi mohl dát možnosti:
    a) ano
    b) jo
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MATHES: :D Ok :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    HOWKING: mas pravdu - promin, hrozne nestiham. nejakej debil mi naposilal spoustu clanku, ktery musim jednim dechem precist, jinak prej budu Andrejova ovce, tak na tom makam.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Nepopírám, že jsem debil, ale vy máte klamný pocit, že nejste taky ;-) (to je to DK, jak tu "jeden z vás" s nepochopením postl)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MATHES: Měl's to dát veřejně (debile), taky jsem hlasoval pro. Ale chápu - chceš chytit co nejvíc srábků, co by to veřejně nedali.
    MATHES
    MATHES --- ---

    Howking?

    39 hlasy od 39 respondentů

      PANDA_JE_MRTVA
      PANDA_JE_MRTVA --- ---

      Je pro vás jednodušší odčítání nebo sčítání?

      93 hlasy od 93 respondentů

        ALESH
        ALESH --- ---
        PANDA_JE_MRTVA: taky jsem nehlasoval :) Ja tu dlouhodobe razim, at si kazdy zadava co chce. Ale pravo kritizovat nesmyslne ankety bych si rad ponechal :). Jako kdyby to bylo alespon vtipny.
        PANDA_JE_MRTVA
        PANDA_JE_MRTVA --- ---
        ALESH: tak nehlasuj:)
        HOWKING
        HOWKING --- ---
        ALESH: Tak byl to trochu podvod. Jen jsem chtěl donutit zdejší líné lemry si něco přečíst :) (asi marně :D)
        ALESH
        ALESH --- ---
        HOWKING: Hlavne je to zadany uplne debilne. Co chces od vysledku ankety? Zjistit kdo ceta clanky oslu? Zjisit kdo je ovce? Kdo ma cas cist clanek cilo 893893 na stejny tema? Proc je v nazvu ankety "TLDR nebo "jedním dechem" To je debilni i jako odpovedi ankety, natoz nazev aktey. Nechapu.
        HOWKING
        HOWKING --- ---
        ALESH: Tak tady jsem opravdu předpojatě předpokládal, že líný číst názor kvalitního vědce bude jen koblihový lid.... (pak jsi bílá vrána)
        ALESH
        ALESH --- ---
        HOWKING: dobre, tak jsi spis oznacil tu spatnou "TLDR (mi stačí co říká pan Babiš a profesor Prymula)".

        Pro me je to TLDR, ale neni pravda ze mi staci, co rika Babis a Prymula. Jak mam hlasovat?
        HOWKING
        HOWKING --- ---
        ALESH: A kterou jsem označil jako správnou? Schválně jsem pro případ v nadpisu dal jako první jednu a v otázkách druhou.
        ALESH
        ALESH --- ---
        HOWKING: Ani jedno. Osel je pro me me dost neduveryhodny zdroj. Nevim jaky ma smysl anketa, kde predem oznacis jednu z moznosti jako jedinou spravnou.
        BURAK
        BURAK --- ---

        Sympatičtější jsou mi čísla:

        86 hlasy od 86 respondentů

          MINERWA
          MINERWA --- ---
          NELLAS: naopak, ty ankety se vyvíjej, a to je supr! interaktivita mě baví
          HOWKING
          HOWKING --- ---

          TLDR nebo "jedním dechem"

          14 hlasy od 14 respondentů

            NELLAS
            NELLAS --- ---
            POZITRON: Asi takhle, jedna anketa je v pohodě, ale dělat hned tři na stejné téma je prostě blbost.
            Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam