• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GRANTORINO: Ona tam i část populace (zejména ta levicová) má dost problém s pochopením demokracie, zejména tou částí že to nemusí vždy vyjít dle jejích představ…
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOC256: to neni k pochopeni, proste tam meli nejake vlastni problemy, ktere odsud z Práglu nedovedu posoudit a roznetkou byl ten Floyd, trochu nepocjopitelne* svezlo se to vsecko a predtim to trochu nakoplo, zs zastrelili toho beziciho cernocha v parku, kterej ale udajne byl podle videii asi tipar*
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GRANTORINO:
    Urcite ocenuji pristup k diskuzi, ale porad mi z toho nevyplyvaji ty nepokoje... Nebo to nechapu...

    *prezbrojena Emerika, bylo mysleny jakoze tam mava zbrani kde kdo
    OK ale co to ma spolecneho s tim co se deje ted?

    * kriminality, prepadeni maji rozhodne vic nez klidna Európa
    Castecne vyplyva z prvniho bodu

    * v Emerice nedostanes zadny davky, takze ti nezbyva nez se zfetovat a prepadnout mistni benzinku, samosku
    Takze plati co jsem psal? Spoustu nudicich se americanu nema co jineho na praci nez vyrazit Z NUDY protestovat a vyradit se za vec ktere sami nerozumi?

    * neprimerene z naseho pohledu pijalu latte na kolonade
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    *prezbrojena Emerika, bylo mysleny jakoze tam mava zbrani kde kdo
    * kriminality, prepadeni maji rozhodne vic nez klidna Európa
    * v Emerice nedostanes zadny davky, takze ti nezbyva nez se zfetovat a prepadnout mistni benzinku, samosku
    * neprimerene z naseho pohledu pijalu latte na kolonade
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NAVARA: hele ja se nepru, jen konstatuju :)
    KOC256: hele ja se nepru, jen konstatuju :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOC256: nesrovnatelne.
    Oni vyrostli = amerika byla postavena. Mozna jsem to nenapsal uplne zretelne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAINBOF:
    kolik generaci zpatky? Muj pradeda bojoval v 1. sv. valce. Spousty pradedu z neho okoli bojovalo na strane nacku za 2sv valky a ne zrovna nedobrovolne... A nevnimam tu nejakou zvysenou inklinaci k nacismu...

    GRANTORINO:
    Dovolím si reagovat takto "**".
    - prezbrojena Emerika
    ** Je běžné, že policisté mají zbraně. Další útoky jsou i u nás nebo v německu a je zde situace úplně jiná...

    - černošská část společnosti něco jako naši Rómové
    ** bydlel jsem v Ostravě - Přívoze a cigáni nejsou žádní znevýhodněnci, ale jen nemakačenka a vysávači režimu. Pokud někde v Prahé to vidíte jinak, tak si zkuste mezi nima bydlet. Třeba se vám rozsvítí...
    ** Stejně tak to je často u černochů v Emerike (jak píšeš)

    - rasismus zakořeněnej a z něj vzniklé netovnosti
    ** nedokážu hodnotit

    - nepřiměřené zákroky policie a nasilí
    ** a je to problém a nebo se to jen medializuje?

    - kriminalita v USA celkově
    ** No četl jsem něco co spíše vypadalo na hrátky s čísly... Něco jako že 90% zločinů způsobí běloši, ale už se trochu nezohlednilo, že černochů je jen 13% v populaci, pak ten poměr vypadal mnohem jinak. Ale nechtěj po mě zdroj...

    - tupost většiny Emeriky, která si zvolila rasisticky orientovanýho prezidenta s hromadou debilních výroků
    aneb nějakej Floyd je až třešnička na dortu, ale zároveň to zažehnul a to dost nešťastně nepokoje
    ** takže něco jako náš Zeman?


    ****
    Já nevím, moc to stále nechápu...
    ****
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GRANTORINO: 97% zastřelených policií jsou muži, měli by s tím něco udělat… :o
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RAINBOF: no jasne, tak to jsem nejak zahrnula do toho zakorenenyho rasismu, ano jsou to koreny Emeriky
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GRANTORINO: a nezapomen ze na rasismu a otrokarstvi vyrostli.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOC256: hele par indicii
    - prezbrojena Emerika
    - černošská část společnosti něco jako naši Rómové
    - rasismus zakořeněnej a z něj vzniklé netovnosti
    - nepřiměřené zákroky policie a nasilí
    - kriminalita v USA celkově
    - tupost většiny Emeriky, která si zvolila rasisticky orientovanýho prezidenta s hromadou debilních výroků
    aneb nějakej Floyd je až třešnička na dortu, ale zároveň to zažehnul a to dost nešťastně nepokoje

    a to je koktejl, co tam teď probíhá
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FRONEMA:
    VON_GILOTINE:
    GRANTORINO:
    Koidně to ve zkratce někdo osvětlete. Takto to působí na mě... Tlupa nudících se blbců (tedy američanů), kteří jsou za nějakou nesmyslnou modlou, které vůbec nerozumí...

    A to se pak přenáší do VB atd. Proč strhávají sochu Churchilla? Protože řekl o Indech, že je to druhá nejhorší rasa hned po Němcích? Kdo byl v indii tak pochopí... Ale nechci to pitvat... Prosím tedy o vysvětlení... Zatím jsem nehlasoval...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Situace v USA se mi velmi nešťastná a nešťastně propojuje víc věcí dohromady.... rozhodne ale maji problemy, ktere vyustily v tuhle situaci a nejde je prehlizet.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    lol tak doufam zes zaskrt nerozumim tomu vubec pac tvuj popis to doklada nad miru.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    KOC256: ono to prave neni "jen kvuli tomu"
    KOC256
    KOC256 --- ---

    Situace v USA se mi zdá

    72 hlasy od 72 respondentů

      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      BURKHAR: tak ona to vystavuje v ramci vytvarnych aktivit, po ulicich tak nechodi, to zas ji vycitat nemuzes, ona ti to nenuti, vetsina lidi tento bizarni fenomen nezna ;)
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      GRANTORINO: To je ta tlustá piča, která svou nahotou obtěžuje cizí lidi?
      CUSTOM1
      CUSTOM1 --- ---
      GRANTORINO: A pak už jen personál v bílých pláštích a skotské střiky třikrát denně...
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      CUSTOM1: tyvole, to je hotova performace :D navrhuju dalsi cenu Jindřicha Chalupeckého
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam