• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKAFF: hm, kozy jsou pohlavní orgán, podle mě je to taky dost debilní anketa
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SKAFF: aha takze tobe jde o to, jak vnimame hnuti lgbt. A co to tam napsat. Ja lgbt hnuti povazuju za zbytecny/skodlivy sobe sama. Takze z kontextu tve ankety davam negativne.
    Ale v dobe jeho vzniku by to bylo opacne.

    Na nektery veci neni odpoved ano/ne.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    RAINBOF: k tomu LGBT me to zajimalo to vic obecne, bud jsi k tomu naladeny pozitivne, neutralne nebo negativne, ale chapu, ze se tam nemusi vejit kazdej a chapu, ze tohle tema vzdycky vzbudi hodne emoci
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SKAFF: Me jsi nerozcilil jak jsi na to prisel. Zajimalo te proc mas minus ja ti rekl proc ho mas ode mne. Podle mne fer. Ja se nebojim minus dat ci ho dostat. Ale nebudu hlasovat v ankete ktera neni mi neni uzitecna a nebo ktery nerozumim (nebo s ni nesouhlasim jako v tomhle pripade).

    Manazersky by se tusim reklo ze tvoje anketa postrada dostatecnou granularitu.

    Thats all.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    RAINBOF:
    > o cem to ma vypovidat
    dnes se zajímám o to, kolik holek a kluků si vidí na pero/frndu a vytvořil jsem na to anketu

    RAINBOF:
    > spatna anketa. nedava to smysl.
    protože mě dává smysl, tak anketu považuju za skvělou

    Sorry, že jsem tě rozčílil, snad ti bude brzy líp
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SKAFF: zeny svuj pohlavni organ nevidi a to casto pres prsa. oproti tomu muzi casto pres pupek. to cele se meni vekem a to zcela z jinych duvodu u obou skupin.

    A zase, o cem to ma vypovidat ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SKAFF:

    za mne: je to spatna anketa. nedava to smysl.
    "výrazně pozitivně" a "podporuju" co to sakra jako ma bejt ?
    "pozitivně uznávám / akceptuju" uznavam a akceptuju je sakra rozdil a dalsi.

    vzdyt je to konina rekni si to jako vetu:
    LGBT výrazně pozitivně .. co ? pozitivne co ? ale je to ve stejnem pytli jako LGBT podporuju
    dalsi radek stejne dada.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    SKAFF:
    SKAFF: minus za: a) nelíbí se mi, jak je anketa udělaná, b) nemám tam možnou odpověď
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    SKAFF: hádanka: za co mínusy
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    [SERVER ERROR]
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    [SERVER ERROR]
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KOC256: asi jo, ale občas nezavírám šampóny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MINERWA:
    JAR - NIKDY
    ostatni - vzdycky

    JAR je IMO specialni kategorie...
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    MINERWA: vypařuje se z toho voda a koncetrát je pak ještě koncentrovanější. mám v kanceláři na občasný mytí archivní pur a už je dvakrát doředěnej vodou, jinak byl takového skupenství, které z láhve na houbičku nevytlačíš :-D ale samozřejmě je to relativní - četnost používání a rychlost spotřebování vs. množství odpařené vody.
    IDLE
    IDLE --- ---
    MINERWA: Já mám jar v lahvičce s pumpičkou stejně jako tekuté mýdlo, zavírání neřeším.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    JAMILLOS: já to dělala kvůli jaru, třeba když meju nádobí, nikdy nezačínám otvíráním jaru, občas na houbě na nádobí ještě jar zbyde, nechápu, proč to zavíráte! jako máte strach, že se to vypaří? :P
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Ještě bych tam dal speciální OCD možnost "nedokážu si ani představit, že bych nezavřel/a".
    (Říkal kámoš.)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    [SERVER ERROR]
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    kdybys radši vymyslel anketu
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    VON_GILOTINE: strč si tu trosku někam, vlastně náhodně a všude
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam