• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BURKHAR: asis to ještě nepochopil
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MINERWA: To bych byl už 15 let zasebevražděnej.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BURKHAR: až pochopíš, o čem je troling, spácháš sebevraždu?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MINERWA: Tomu, že nenávidím lidskou blbost a ta z tebe prýští skrz naskrz celým NYXem.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BURKHAR: a ten hysterickej projev teda přičítáš čemu? né, že by mě to zajímalo
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MINERWA: Já su vycévkovanej, takže v klidu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HOWKING: Docela pěknej sklep máte.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BURKHAR: protože máš krámy
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BURKHAR: tak tobě už ta cévka praskla :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MINERWA: V tom případě to není tvá postel, neboť v ní nespíš a vzdala ses jí. Chtěl bych, abys umřela.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ELIS: I am triggered! :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HOWKING: Největší kokot z NYXu mi říká, ať ze sebe nedělám kokota? Hold my beer!
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BURKHAR: Přestaň ze sebe dělat kokota. Teď jsi to objektivně ty, kdo tahá za kratší provaz. (Aga spí v posteli s máti)
    ELIS
    ELIS --- ---
    Tvl, takový ťuťu ňuňu téma tu nastolím, a stejně to někdo zvládne vyhrotit. :D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BURKHAR: no ale ten pes spí v posteli, kde bych měla spát i já, ale já tam nespím, protože tam je on, chybí odpověď, spí v mojí posteli, kde nespím" chtěla bych, aby ti ze mě praskla cévka
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MINERWA: Nevim co to je, dál. Jako já se snížím na tvoji úroveň a chápu, jak to v tom tupym mozečku myslíš, ale naprosto irelevantně. Ano, jistě, tvým argumentem jest, že otázka zní "Spí s vámi vaše zvíře v posteli?" Na to ovšem můžeš dle možností odpovědět v tvém případě: "Spí jinde." Neboť nespí s tebou v posteli. Chápeš to?! Chápeš to?!?! To, že spí v jiné posteli (dal jsem tedy možnost své posteli, neboť i mazlíčci mívají svou postel / gauč, prostě nadstavbu obyčejného pelechu) stále vyhovuje možnosti "Spí jinde." Jestli ti to nedochází, tak opravdu nechápu, co se ti v dutinách lebečních odehrává za katastrofu.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BURKHAR: to máš dost blbý u zrcadla
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MINERWA: Ne, nenávidím lidskou blbost, kterou už úspěšně přes dekádu prezentuješ zde. Jsi prostě úplně blbá.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BURKHAR: hele, ty máš krámy, hilarious :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam