• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    BURKHAR: že existuje DI mně dělá hůře
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    BURKHAR: nevim, nikdy jsem to nepouzil
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOUDY: pravdu díš. zdržela jsem se DI jen pro pro chození do auditka [ ZABAVNY KVIZ (VSEOBECNYCH) ZNALOSTI (a zajimavosti) II. - tady je samotne kvizove jadro klubu.... NO FLAMES & CHAT, PLS! ] , kde by mít v ignoru jednoho z hlavních hráčů dost překáželo. Jenže stejně mám pocit, že si ty odpovědi googlí.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MAR_TINA: Tak Dragon mel na rozdil od burkhara alespon nejakej prehled, intelekt, schopnost kritickyho mysleni...Burkhar je jen takova vtipna a zavistiva entita z brna, ktera chlasta a zije v maly chatce u lesa..takovej nyxi michal kolesa proste. Nejakej cas je vtipny sledovat jeho zivotni patalie, ale pak te to zacne spis otravovat..tak si ho das do DI..stejne jako prevracenyho, jugiho a podobny entity.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOUDY: jenže Dragon si dával do ignoru lidi, kteří ho štvali, ale nebyl sprostý na všechny okolo. Jen ho štvalo kde co.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MINERWA: Dragon si dal do ignoru skoro vsechny nyxaky a pak zjistil, ze vlastne nikoho nevidi a tak pro nej nyx nema smysl..takze sem prestal chodit.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    MINERWA: uz se ke vsemu vyjadril, tak odesel.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    NELLAS: co je s Dragonem?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NELLAS: Kdo je Dragon a jak dopadl?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BURKHAR: Prosím přidej se k těm ubožákům, co ze mě mají komplexy méněcennosti a přidej si mě taky do DI. Tebe fakt číst nemusím, ale chci dodržet stav, kdy já mám v DI jen jediného hňupa, protože ten je fakt nebezpečný. Zatím mi ty DI od ostatních vždy ulevily. Naštěstí je tu dost dalších lidí, co jsou (na rozdíl od takových jako ty, kteří si o sobě velkohubě jen myslí, že jsou inteligentní a na úrovni) opravdu zajímaví, chytří a inspirativní. Děkuji.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BURKHAR: Byla jsem v pokušení kliknout na tu třetí možnost... jenom ještě jedna nevyžádaná rada... nepřeháněj to, nebo dopadneš jako Dragon :))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---

    Je vám lépe, když si někoho dáte do DI?

    35 hlasy od 35 respondentů

      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      NELLAS: Na světě je hned lépe. Teď ještě vyfiltrovat další desítky dementů.
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      BURKHAR: Mocný DI je tvůj přítel. Využívej ho moudře, mladý padawane.
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      NELLAS: Protože je tu spousta uživatelů, kteří mají přehled, intelekt, schopnost kritického myšlení a je radost s nimi komunikovat. Pak jsou tu bohužel takové MINERWY, REBORNY, HAWKINGOVÉ, ZILOGOVÉ a KOUDY.
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      BURKHAR: Taková blbá zvědavá otázka... proč lezeš na diskusní server plný lidí? :))
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      BURKHAR: Nechceš si ji hodit do ignoru? Všem by se ulevilo... ;)
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      MAR_TINA: Ano, jsem misantrop a serete mě.
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      MAR_TINA: Je z Brna
      MAR_TINA
      MAR_TINA --- ---
      BURKHAR: proč ten agresivní tón a nadávky (většina tvých příspěvků níže)? Ty jsi obvykle, když se ti něco nelíbí nebo nesouhlasíš, dost nepříjemný.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam