• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    prostě nejpozději v 22:00
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: za to jsem musela bejt každej den v 10 doma
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: vyhubovani neni deptajici rozhovor... Deptajici rozhovor je psychické týrání.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: tak zjednani nápravy není trest, ne? To je snad to nejlepší řešení?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: a za to ti dali rodiče na zadek, zakázali ti Tv, přehrávač, počítač nebo sebrali oblíbenou panenku nebo zakazalise vídat s kamarády nebo jít ven?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: vyhubování=slovní trest, dostat na zadek=fyzický trest, ne? např: [FRONEMA @ ANKETY nyx :: pripominky uzivatelu]
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: nicméně mrkla jsem do googlu a tady budeš mít pár situací
    Největší průšvih - puberta vašich dětí - Diskuze - eMimino.cz
    https://www.emimino.cz/diskuse/nejvetsi-prusvih-puberta-vasich-deti-402332/
    já jsem třeba v prváku na školní představení koupila se spolužačkou nějaký pití a ožrali jsme půlku třídy, nějvětší průser jsme měli z dětškýho šampusu, párkrát jsme se trefili do stropu
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: známky vidíš dneska v bakaláři, to už děti neutají :)) a za známky se netrestá... Za dobrý ne, za špatný se vyhubuje a dupne, aby si to opravily, což dělají samy.
    Docházku tam vidím taky včetně pozdních příchodů a minimum, bys nevěřila, taky tomu kolikrát nemůžu uvěřit.
    Já měla kdysi trojku z chování za pozdní prichody, fakt nevím po kom jsou...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: známky, docházka, lhaní, flámování, jak starý máš děti?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Nevím, čemu říkáte průser. Jinak to máte nějaký pomatený :)
    Ne, nedělala jsem průsery a nebyla jsem za to tudíž nijak trestaná.
    Vy asi ano, tak suďte podle sebe.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    GRANTORINO: každý dítě dělá průsery. a ty co ne, jsou jen špatně vychovaní.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: furt ti koukám nedochází, že jde o tebe, když jsi byla dítě a nikoliv o tvoje děti, koukám, že máš tendenci se hádat, tak běž prosim tě doprčic
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: nechápu, moje děti nedělají průsery. Pořiď si vlastní, ty si vychovávej podle sebe a neraď ostatním, když víš prdlajz.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: to pěkně blbě chápeš a každý dítě dělá průsery, a domácí práce jsou pak například: uklidit starou kůlnu, zamést schody v celým baráku, vyklidit sklep atd., určitě mu za trest nedáš:"běž vynést odpadky,.." ale vzhledem k tomu jak to chápeš...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: ani jedno z toho a ani já takhle děti netrestám, asi je netrestám vlastně vůbec. Rodiče mne takhle fakt netrestali. Domácí práce nejsou trest, ty se dělají, když je potřeba.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BURKHAR:
    Mi to nevyčítej a nemínuskuj :-)

    Jen jsem tu napsal, že těch variant je více... :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KOC256: To jsem se musel táhnout do samošky s krosnou plnou vratných lahví.

    Jinak mi to snad přijde jako samozřejmý, že se smradi mají zapojovat do úklidu domácnosti / domácích prací. Motivace prachama je na piču. Prostě funguj, hajzle mladej!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOVOVAMINCE:
    možnost si dobrovolně přivydělat - tak to mají synovci.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MINERWA: Deptajici rozhovor s otcem
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    tresty jsem dostával/a

    56 hlasy od 56 respondentů

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam