• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MINERWA: Pro lidi s IQ vyšším jak 50 by mělo stačit to, co sem napsal, aby pochopili, že narážím na to, že taková absolutní částka jako 800,- Kč je naprosto nicneříkající a k hovnu a důležitější je, jak velkou část z původních záloh těch 800,- představuje. Ale to bych po tobě asi chtěl moc.
    Doufám, že to první souvětí na tebe neni moc komplikovaný.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KOC256: Děkuji ti, náčelníku.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MINERWA: Z 200 na 1000
    Nebo z 5000 na 5800

    Tak to asi bylo mysleno…
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MINERWA: Oni se postupně přiznají tím, že mi dají - :D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HOWKING: nechtěla jsem, aby někdo hlasoval jinak třeba kvůli studu....proč tě to zajímá? budeš k nim chodit na oběd? :))
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MINERWA: To by mě zajímalo, kdo jsou ti 4 (zatím), kterým měsíčně navíc to, co utratím denně za jídlo přijde moc.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SALVATOR: blbost, "navýšení měsíční zálohy energií o 800,- Kč" by jako rámec pro lidi s vyšším IQ jak 75 mělo stačit
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MINERWA: Když to nezasadis do nějakýho rámce, tak je to jak z toho memu

    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    MINERWA: kdyby to bylo o 800, tak je to v pohode, v realu se mi to ale zvysilo o 2000 :/
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    připadá vám navýšení měsíční zálohy energií o 800,- Kč hodně?

    60 hlasy od 60 respondentů

    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    87HIGHFLYER: Karels
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    87HIGHFLYER: čárls
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QWWERTY:
    no padlo tu, ze vas zajima "kolik lidi to nezajima" ale pro nezajima je v danem nastaveni mozno hlasovat tak, ze je uvidis i neuvidis. tedy o statistice neni hlasoévani ale volba viditelnosti hlasovani pro stejnou odpoved :-)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    KOC256: a o cem jinym by mela byt anketa nez o statistice?
    pokud te zajima, jak moc reprezentativni vzorek v ankete hlasoval, tak proste potrebujes spocitat i lidi kteri preskoci/nezajima je to
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    KOC256: uprimne nechapu co se snazis rict. Klidne do posty, ja jsem pri patku pomalejsi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ...nebo tam nemělo být to tlačítko "přeskočit" (jde vypnout), pokud vám jde o znalost této skupiny, protože někdo klikne na přeskočit, protože ho to nezajímá že? :) ;-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Chápu, ale pak to je docela o vjemu

    "nezajima me to" a "preskocit" a volba mezi temato dvema je spise o statistice nez o vyjadreni nazoru...
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    KOC256: vyznam by byl stejny, kdyby se "preskocit hlasovani" zapocitavalo do poctu respondentu.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    KOC256: neni, jelikoz kdyz to tam das, mas informaci o tom, kolik lidi to nezajima atd., je to taky vyjadreni nazoru.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    87HIGHFLYER: No neni ten vyzbam stejny?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam