• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHARINGANOnline nakupování ze zahraničí || rady a tipy, slevy a akce, placení
    Pro všechny co nakupují nebo chtějí nakupovat online ze zahraničí. Tipy kde nakupovat, jak platit, zkušenosti, reference, akce atd.

     
    rozbalit záhlaví
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    SARGO: chceš platit kartou (ať už přímo nabo přes PayPal) nebo posílat peníze z účtu na účet?
    SARGO
    SARGO --- ---
    BUNDA: Účet jo, ale v sazebníku vidím platbu do zahraničí za min dvě (a nějaký drobný) stovky?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    SARGO: Nevím kam koukáš, ale např. u Fio a Equa můžeš mít účet s kartou zdarma.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Měla bych takový lamovský dotaz... :-) Chtěla bych si založit účet čistě pro účely placení přes internet, aby mi k tomu dali nějakou hodně profláklou kartu a - no, to je všechno, co od toho chci. U koho vyjde nejlevněji? Koukala jsem letmo na nabídky, ale šly mi z toho oči šejdrem, vážně chtějí za platbu běžně dvě stovky?
    LOPOT
    LOPOT --- ---
    ZUZKAOU: Ano a v pohodě (platil jsme předem), jen je třeba počítat že většinou maji EXW ceny...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    3 tipy na úchvatné britské eshopy, které mají dopravu do Česka zdarma - Podnikatel.cz
    http://www.podnikatel.cz/..._medium=text&utm_campaign=rss?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook
    RUM
    RUM --- ---
    má někdo zkušenost s www.antelife.com?
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    zdravim, nakupoval nekdo neco z nemeckeho amazon eshopu, respektive nevite co zaruka atd, chci koupit zene telefon ;]
    SHINAKULE
    SHINAKULE --- ---
    cus , potreboval by som poradiť nejaké zahraničné darčekové obchodíky ktoré sú overené a maju buď to nepredražené poplatky za poštovné alebo free , za každú radu budem moc vďačný.. Známi mi poradili pár , ale je tam strašne vysoké poštovné napr. nakúpim za 400liber a oni si zaúčtujú 650liber poštovné ? :X a pritom ani neišlo o nejaké extra velké veci .. bol to vlastne len stojan na zapalovače + 100 zapalovačou... rozmer 1x1x0.5
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    Dva kupóny na nákup v

    http://brucelee.shop.sportstoday.com/

    15% sleva - CB2GCBFF
    30% sleva - CBBBBBCF
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    pěkně prosím - nakupoval jste někdo něco od číňanu velkoobchodně přes http://www.alibaba.com/?
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    já si přes shipito jednou nechal poslat lyže a fungovalo to dobře, nechal jsem si to poslat kurýrem a ne poštou, takže jsem sice platil dph, ale nikde mi to nezadržovali a nemusel jsem nic řešit, za pár dní to bylo tady
    BUCISOV
    BUCISOV --- ---
    OPICI_DITE: Mohl bys podat obšírnější informace? Jak to funguje? Nějaký problémy s clem nebo DPH?
    OPICI_DITE
    OPICI_DITE --- ---
    MAKOSHARK: Pouzivam
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    Nepoužívá tady někdo shipito?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    15% off na hadry z thehut.com - 2686-5F23-45ED - expiruje za 48 hodin ( u tohodle kódu si ale nejsem úplně jistej jestli se neváže na účet )
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    10% sleva na objednávku z thehut.com - 2620-827C-493F - expiruje po neděli
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    Co si změnit defaultní adresu v paypal na tu paraguayskou?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ZUZU: No, porad tam bude ta zakladni kostra, a porad to bude vypadat podezrele, s tim asi nic nenadelas (a pokud se to budes snazit nejak maskovat, budes tim podezrelejsi). PP by *snad* pomoct mohl. Netvrdim, ze to nepujde - jenom na tebe budou a priori koukat s podezrenim.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    PISKVOR: a kdybych to udelal pres paypal tak taky?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ZUZU: No, nejspis to pujde, ale budou ti hazet klacky pod nohy interni kontrolni mechanismy, pac to na prvni pohled vypada jako transakce kradenou kartou. Cili se priprav na boj s administrativou a mnohe opakovane vysvetlovani, proc to kupujes ceskou kartou v USA a posilas do Paraguaye.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam