• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHARINGANOnline nakupování ze zahraničí || rady a tipy, slevy a akce, placení
    KOC256
    KOC256 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A:
    v cem to je tak jine?
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    KOC256: dík. tak to je něco úplně jiného... já pak volala do call-centra pošty a prej platí pro vracení jen systém ERS. žádný original royal mail label mi nepomůže. teď ještě, aby už to konečně pochopil prodejce
    KOC256
    KOC256 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A:
    jsem na to doma vzdycky zapomnel... :) Dneska jsem si vzpomnel pri odchodu do prace...


    ROENICK
    ROENICK --- ---
    OODOOW: nemecky amazon to nema, nemecky ebay ceknu
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    ROENICK: A zkoušels ses po tom podívat na německé ebay nebo amazonu? V Německu funguje celkem dobře přeposílací služba, z UK nevim, leda někoho ukecat, ať ti to přepošle, kdo tam bydlí.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    SHARINGAN: neshipujou do CZ bohuzel
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    ROENICK: a co britskej amazon? shipping do cz bude tak za 4 libry

    BLUBOON(TM) Universal Qi Wireless Charging Receiver Wireless Charger Receiver Film for Micro-usb of All Android Mobile (Narrow-interface Up): Amazon.co.uk: Electronics
    http://www.amazon.co.uk/BLUBOON-Universal-Wireless-Micro-usb-Narrow-interface/dp/B00MN3RR7Q
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    jsem dement, dal jsem link na ebay a ne na amazon :)

    Amazon.com: BLUBOON(TM) Universal Qi Wireless Charging Receiver Wireless Charger Receiver Film for Micro-usb of All Android Mobile (Narrow-interface Down): Cell Phones & Accessories
    http://www.amazon.com/...cro-usb-Narrow-interface/dp/B00MN3RROY/ref=cm_cr_pr_product_top?ie=UTF8#Ask
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    pls mate nekdo tip na nakup tohoto bazmeku do CR? na ebay je to +500 postovny...tady si muzu kliknout ten Prime trial a mit free shipping, ale oni neposilaji mimo US. Jde mi konkretne o tuto znacku.

    Bluboon TM Universal Qi Wireless Charging Receiver Wireless Charger Receiver Fi | eBay
    http://www.ebay.com/...-Receiver-Fi-/221652713471?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item339b87ffff#shpCntId

    vim ze tu funguje nekdo kdo provozuje takove to preposilani? muze me nekdo nasmerovat? dik
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    KOC256: dík, čekám netrpělivě :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A:
    "zajimavejsi" :)
    poslu ti z domu ty moje labely :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    KOC256: co myslíš? ten label nebo prodejce? a jak to má teda vypadat? můžu se někde dočíst, jak to má vypadat?
    (co je zakomavejsi?)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A:
    no pravdou je ze vypada tak dost neduveryhodne :) ja vcera narazil na dva jine a neprislo mi ze by tam bylo nejake zakomavejsi info...
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    i na druhé poště mi řekli, že ten jejich free return label nevypadá, tak jak má. prej kód vypadá divně a není tam moje jméno. prodejci jsem napsala, jak to je a oni že tomu nerozumí, že to prej všude funguje
    takže od čerta k ďáblu. stále řším cizí sračkým, cizí chybu
    posílám ten label pro zajímavost, já vážně už nevím. fakt jsem nasraná už

    KOC256
    KOC256 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Jeste je pak moznost to zaplatit a domluvit se ze ti to proplati dodavatel ale to mas dalsi srani no...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Jo ten casovy aspekt je casto horsi nez vsechny opicarny kolem.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    KOC256: dík za podporu, ale já si to nedovedu představit. nedala se odbýt. ale nic jinho mi asi nezbejvá. koneckonců není v Praze jen 1 pošta nebo 1 přepážka. třeba jsem měla smůlu a tahle to výjimečně neznala. ale stejnak i kdyby to prodejce zaplatil, tak mi to sežralo už tolik času se s tím otravovat kvůli jejich nepozornosti... :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Jasne! Dyt tam sedi jen nejaka blbka co proste se s tim jeste nesetkala. Suverene prijd a dej ji to a ze to je zadarmo. Hotovo dvacet.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    KOC256: myslíš zatlačit na tu paní u přepážky na poště? když jsem napsala prodejci, že mě s tím pošta vyfakovala, tak mi napsali pár krátkých frází "sory" jak od robota. teď budu chodit od čerta k ďáblu :-(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A:
    ano oni...

    No na poště onehdá neznali ani free ret. lab. od Slevomatu... Mozna bych nekompromisne na ne zatlacil TOTO je zadarmo... na tom od slevomatu taky neni nic extra... proste tam je jen napsano ze postovne hradi prijemce a AMEN! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam