• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SYLVAENGastropeklo
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOJTYLA: vypreparovat napln a doufat, ze to bude chutnat trochu jako kureci rizek ;)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    helejte to mi řekněte jak na tohle reagovat když vám to přinesou (to že je dotyčnej idiot když si dává neco co má v názvu tajemství ponechávám stranou)?...kromě varianty narvat to tmu dobytkovi do krku?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ONITSUKATIGER: teply kiwi obaleny v sunce za 89kc/kg, to zabaleny v kurecim, v trojobalu a usmazeny nejlip ve fritaku...
    REVANREDEEMED
    REVANREDEEMED --- ---
    ONITSUKATIGER: představte si, že jíte teplý kiwi
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    TOOMIX: tvl kiwi...predstavte si teply kiwi...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOJTYLA: prisaham ze to bylo na FB ve skupine "Hlasky Zdenka Pohlreicha" ve fotkach :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TOOMIX: přísahej že to nejni kiwi a banán a žes to tam dofotošopoval, jinak si tě dávám do ignore:-DDD
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FILUS: protoze na kurecim se sunkou a ovocem nejde prece nic zkazit :)
    FILUS
    FILUS --- ---
    TOOMIX: proč ??
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ikdyz jedno udajne "Tajemstvi pana sefkuchare"...

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOJTYLA: sakra pockej, nekde jsem videl salat se slaninovyma chipsama a opravdu jim na to nasypali slaninovy bramburky....
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    myslim že řeckej salát už nikdo netrumfne:-D
    SYLVAEN
    SYLVAEN --- ---
    JUDE, TOOMIX: Super... hodně vysokej start. :) "Pod Smetankou" jsem přidal do mapy (viz nástěnka). Snad časem najdu způsob jak ji embednout do záhlaví.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JUDE: vypadá to fakt výživně

    přidám něco z FB

    lokality bohužel neuvedeny


    A vyjádření autorky fotografie: "toto jídlo se jmenovalo "Kuřecí nugetky ala Mc´Donald s překvapením", cena byla 89Kč....s Reném jsme byli v úžasu, co si nám to dovolili donést na stůl a když jim to chtěl René vrátit, tak nám sdělili, že tak je to v menu a co se nám nelíbí...bohužel gramáž tam uvedená nebyla, aspoň víme pro příště, že bez uvedení gramáže masa si nic objednávat nebudeme.... ;-)"


    jeden Řecký salát


    a tady něco k těm oblohám na talíři


    Tohle u nás dnes vyplodili polodementi z Catering Melodie - název: "Boloňské špagety s krůtím masem a rajčatovou polpou sypané sýrem"



    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JUDE: vodstarovals s latkou hodně vysoko:-DD
    JUDE
    JUDE --- ---
    repastuju od kamaráda
    restaurace pod smetankou (http://www.podsmetankou.cz/restaurace-jidelni-listek.php?seznam=13) :
    Druhdy jsem se osmělil a rozhodl se pojíst v restauraci, po chvíli bezradného prohlížení jídelního lístku jsem své rozhodnutí přehodnotil. Mých rozpaků si však všiml pan vrchní, světácky se ke mně otočil a ptal se: „už jste zkusil toho vinohradského šviháka?“ Znělo to jakoby na šviháka táhla celá procesí gourmetů. Tušil jsem, že bude zle, ale nenapadlo mne jak moc. Již složení v závorkách dávalo tušit ultimátní šmakuládu (vepřová kýta, šunka, česnek, niva, eidam). Výsledek byl ještě strašidelnější a nechutnější než se dalo čekat. obrázek napoví.

    SYLVAEN
    SYLVAEN --- ---
    A já předem děkuju všem kdo budou mít tu odvahu do takového jídla aspoň rýpnout aby zjistili jak strašný vlastně je.. a kdo stráví tu chvíli tím že nám sem o své zkušenosti napíšou. :)

    Pokusím se dostat na nástěnku mapu s vyznačenými podniky kterým je lépe se vyhnout :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    jasný, budu tedy sledovat páč tohle se mi nestává takový jidlo hned vracim a odcházim do jiný hospody:-D ale veřim že se tu pobavíme...díky
    SYLVAEN
    SYLVAEN --- ---
    WOJTYLA: Mimoňbazar je kapitola sama pro sebe, ta se uživí vždycky a všude, ale hlavně.. hlavně bych tu chtěl mít jako téma pro příklad:

    Dneska jsem jel z Plzně do Liberce, a zastavil jsem v Chrapotíně nad Malou Prdlou, okres Chobotov. Dal jsem si tam k obědu hrachovou polívku a řízek, a to se prostě nedalo jíst. Chyběly příbory a když mi po druhém upozornění že dvěma lžícema ten řízek nenakrájím vrchní přinesl nůž (bez vidličky), myslel jsem že si dělá srandu. Pak jsem zjistil že se ten řízek sám rozpadá. Ne že by byl tak měkký, ale někdo vzal paličku a ten už tak ubohý plátek rozmašíroval na tloušťku papíru. Brambory chutnaly sladce a drolily se - zjevně jim přemrzly. A který génius vymyslel že se k řízku a sladkým bramborám hodí česneková tatarka a bobek nakyslé hořčice, to bych taky rád věděl. Bohužel mi to obojí mrskli přímo na řízek takže nebylo vyhnutí. Abyste si to taky užili, tady přikládám fotku: (obrázek)

    Takže tak.. :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    eště bych do zákazů přidal mimibazar, ten už je taky dost pasé.....ale pak už neviom vo čem se tu budem bavit..:-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam