• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SYLVAENGastropeklo
    Tento klub se bude zabývat sběrem informací, recenzí, referencí, obrázků a receptů na nejhorší možné pokrmy a nápoje - ale nikoliv jako objekt úcty. V tomto klubu jde o varování a prevenci. Skutečně odstrašující případy budou zvěčněny na nástěnce. Zvláštní cenu takzvaného "Blivníka" obdrží každý měsíc ten nejotřesnější z prezentovaných gastrokotlů.
    rozbalit záhlaví
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    WOJTYLA: Dokud to nebudou znát všichni na nyxu. Jenže v průběhu času budou přibývat noví uživatelé a starý budou senilnět, takže se toho vlastně už nikdy nezbavíme. Jednoho dne nyx zanikne, protože všechny auditka budou obsahovat pouze fotky knedlíků.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    kolikrát eště?
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    ONITSUKATIGER: Heh, tak to bych chtěl tahat ty piliny ze zubů .DD
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    z FB stránek pořadu Peklo na talíři

    Špagety se sýrovou omáčkou s rajčaty v Globusu, 80kč



    jídelák z neznámé restaurace

    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    MISHACZEQ: obloha jako SKY????????wtf?? No hele, v restaurace U Raba v Ostrove nad Ohri maj listek se shakeama a shake z lesniho ovoce je "Wooded mixture shake"
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ONITSUKATIGER: to jsou obcas pecky, co se clovek docte. ja tuhle pred restauraci videla nabidku " typical czech kitchen", popr. oblohu prekladanou jako "sky"
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Peklo na talíři: Angličtina pro gurmány - Pořad: Peklo na talíři, Video na Stream.cz (ID: 670833)
    http://www.stream.cz/peklonataliri/670833-peklo-na-taliri-anglictina-pro-gurmany
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    JAKE_UP: Gastronomickej zážitek asi ne, ale čekal jsem jídlo, který se dá sníst, aniž bych přitom musel myslet na Fear Factor. A jsou hospody a restaurace, kde se za 70 Kč najíš a je to kolikrát lepší, než v o třídu vyšších podnicích. Třeba Besední restaurace v Hlubočepích, nebo restauant U kozla na Žižkově.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    GEKONZPRAHY: A cos jako čekal za 70 Kč i s polívkou? Gastronomickej zážitek? Trochu soudnosti.
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    Onitsukatiger: no aspon kdyby, ale myslim, ze to letelo do koše...mozna tak freegan mouse :)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    ELPASO: Já jim to, co mi chutná, a z čeho mám radost. A je mi celkem jedno, jestli to je obouručák od Zdendy, tatarák Na kopci, ořech v Čestru, langoš u pošty v Modřanech, nebo grilovaný kuře na rohu u Strašnický. Skvělý věci nemusej mít nóbl název a stát pětikilo, to bys měl vědět, pokud se považuješ za gurmána...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ELPASO: dobře uglilovat kuře je stejně hodnotný jako udělat super fillet mignon s restovanejma foie grass....
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    WOJTYLA: ja taky, ale bez komentaru "MOJE MLSNA HUBA" :) kdyz todle nekdo napise, tak bych tipoval ze chodi na obedy do Aromi
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ELPASO: co je na skvěle ugrilovanym kuřetí špatně?...já miliju grilovaný kuře...
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    GEKONZPRAHY: heh? povazujes se za gurmana s mlsnou hubou a objedvas grilovany kure? :))) aha :)))
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    KAMPA: neboj, on to nejakej freegan sni:-D
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    Gekon - no jen jestli jsem to dobre pochopila (prijde mi to skoda, jak penez, tak jidla - ale chapu, ze kdyz je to blivajz, tak co se da delat)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    KAMPA: Proč se teda ptáš na něco, co je (aspoň dle mýho vztahovačnýho pohledu) docela očividný?
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    gekon - proc ses tak vztahovacnej clovece?
    se jen ptam.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    KAMPA: Umíš číst? Ta firma to naší firmě nabídla, tak jsme to chtěli vyzkoušet, a je to prostě hnusná prasošlichta, takže ano, mám to zaplacený na celej tejden, a ano, včera i dneska jsem to vyhodil. V čem je problém? Děti v Africe by to snědly? Fajn, když si pro to přijdou, klidně jim to i vohřeju v mikrovlnce.
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    Gekon - a to jsi si zaplatil jidlo na celej tejden, ktery najis a vyhazujes???
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam