• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SYLVAENGastropeklo
    Tento klub se bude zabývat sběrem informací, recenzí, referencí, obrázků a receptů na nejhorší možné pokrmy a nápoje - ale nikoliv jako objekt úcty. V tomto klubu jde o varování a prevenci. Skutečně odstrašující případy budou zvěčněny na nástěnce. Zvláštní cenu takzvaného "Blivníka" obdrží každý měsíc ten nejotřesnější z prezentovaných gastrokotlů.
    rozbalit záhlaví
    KUNHUTA
    KUNHUTA --- ---
    LOSTINSPACE: to už nějakou dobu dělá forty's pizzerie :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LOSTINSPACE: Mě to přijde svým způsobem geniální. Podobně jako hamburgerová pizza. Rozho dně bych to chtěl vyzkoušet, i když je mi jasný, že z toho člověku může bejt taky pěkně špatně.
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    Jedu si takhle ráno autobusem po maltě, když tu náhle banner na zastávce !!! O_o mother of god !!!



    The hot dog stuffed crust pizza: tested | Life and style | guardian.co.uk
    http://www.guardian.co.uk/lifeandstyle/wordofmouth/2012/apr/13/hot-dog-stuffed-crust-pizza

    co vy na to ?
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    ONITSUKATIGER: Taky jsem měla trochu ten pocit. každopádně její kuchařku bych si asi koupila (jsem spíš přes dezerty), Petrovu spíš ne.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    PINK_CICINKA: Podle me hlasovali i hodne proti ni ty, ktrey proste vminulejch kolech porazila jako pomstu
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    ONITSUKATIGER: No pro mě byla jasná favoritka taky Míša, Petr nafoukanej a arogantní. Myslím si, že Míša šplápla vedle, když si v tom předposledním úkole vybrala na přípravu tuňáka, protože si myslím, že hovězí/telecí je přeci jen oblíbenější, když hodnotili spoluhráči. A pak taky dělá to, že 3 hlavní porotci byli muži a ti mají přecejen trochu jiné chuťě než ženy.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    PINK_CICINKA: A co na to rikas? Osobne jsem fakt zklamana protoze Petr mi byl krajne nesympatickej, byl mnohdy agresivni, sprostej a jeho jidla me nijak nenadchla...Misa byla takovy mila, sikovna, s nohama na zemi...skoda...
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Sledovali jste nekdo MasterChef vcera?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Jídelní lístek :: Pizzerie-Vinárna U Tří Hrochů
    http://pizzerie-vinarna-utrihrochu.webnode.cz/products/produkt-2/
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    TOOMIX: "....a nakonec ještě trochu té francie" Klasika ! :)
    btw. Zálěží na podniku, ale v mnoha případech takhle "u nás" jída finálně upravuje něaká polívkovo-oblohová/salátová kuchařka většinou z ukrajiny, nebo učeň na praxi z učiliště a hodně často i samotnej číšník a to i v těch lepších restauracích. To znamená, že to v mnoha případech končí katastrofou, protože ani jeden z nich to kouzlo, aby to vypadalo dobře, nemumí a nebo nechce umět. Lepší fakt kolikrát nedávát nic a spíš si zkontrolovat, že není umaštěnej talíř s otiskem palce pána od grilu, než tyhle kapičkový kreace s balsamicem.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    a sakra...

    Pension Esprit
    http://pensionesprit.cz/



    to mi připomnělo bod 4 z tohohle videa
    KITCHEN NIGHTMARES - 5 Things Gordon Ramsay Hates about Restaurant Food - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=d0ZoYsuv3lE
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TOOMIX: typ Pan kuchař - to je typ Panwerich?
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    TOOMIX: Řve jak kuchař, tak Čech ve mě :)))
    CZTWEETY
    CZTWEETY --- ---
    TOOMIX: Opravdu nevsedni gastronomicky zazitek, to je pravda... :D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    LOSTINSPACE: zrovna tuhle rádoby hospodu mám za rohem, ten jejich "hambáč" byl snad nejhnusnější co jsem, kdy jedl :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    To je normálně zločin proti lidskosti tahle věc. V tom má určitě prsty Ante Gotovina a u soudního tribunálu si ho měli eště nechat.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TOOMIX: U pičku materinu, još nikad nisam vidio takav nered!
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    TOOMIX: zřejmě chtějí obsáhnout několik světových kuchyní najednou – jako mezinárodní student to musíš ocenit :+)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Nicméně kuře po španělsku vypadá skoro autenticky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam