• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SYLVAENGastropeklo
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    TOOMIX: kde? abych tam omylem nevlez někdy
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    TOOMIX: Vypadá, že už někdo požil a vrátil...
    VEETUHS
    VEETUHS --- ---
    TOOMIX: zeleninová obloha k zelenině, yo dawg!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    údajně grilovaná zelenina za 100kč

    LEMINF
    LEMINF --- ---
    jj U tří bernardýnů nebrat, vlastní zkušenost... dostal jsem brambory, ktery byly uvařený už asi před dvěma dny..
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    TOOMIX: jo dobrý to je, rozhodně lepší než ten trapnej report z jihlavský nádražky co tu proběhl minule, kde chtěla slečna na párek s hořčicí trošku čerstvé bazalky a čerstvě nastrouhaný parmazán. Na druhou stranu si říkám jestli by byla autorka spokojenější, kdyby na barrandově radši neměli žádnou restauraci, než ty s výhledem na paneláky.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    pobavilo :)
    Vývařovna: HORROR (VACUI): BARRANDOVSKÁ PIZZERIE A VŮKOL MIZÉRIE...
    http://www.vyvarovna.com/2013/01/horror-vacui-barrandovska-pizzerie.html
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    GEKONZPRAHY: Tam jsem byl kdysi na praxi jeste kdyz ta hospoda byla naproti v tom arealu vedle kina. Tam to bylo tak zamoreny svabama ze mi talire pochodovali po stole kdyz jsem na ne chtel nalozit jidlo :))
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Nestih jsem vyfotit, ale dneska v restauraci U tří Bernardýnů v Modřanech jsem dostal vejpečky se zelím, knedlíkem a půlkou houbičky na nádobí. Vyřešeno vulgarismy, křikem a rozbitým talířem. Kdybych měl tu fotku, tak na ně ještě dneska naženu čojku...
    KYO
    KYO --- ---
    TOOMIX: :D

    Červený trpaslík (Red Dwarf) - Kryton a jeho reakce na kečup - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=CvZT_9afgfQ
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PLAGUEDIL: nepatří eidam a kečup ;)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    dalši kolo debaty co na pizzu patří a nepatří?
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    SICKBOY4000: ciwoe ty kysely okurky tam :))))
    KYO
    KYO --- ---
    87HIGHFLYER: oliva.

    TOOMIX: smutny je, ze je to to jediny, co se z toho dalo jist...

    ta omacka u toho s kuretem mela byt bolonska btw. prislo mi to jako seskrabane zbytky po nekom, kdo nedojedl prede mnou, no mozna to bylo jen z plechovky. bleah.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    KYO: to černý to je jako oliva nebo švestka?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KYO: ta mražená brokolice mě dostává :)
    KYO
    KYO --- ---
    dnesni slichta v pizzerii da Vinchi na Praze 10 - nevim, jak se to nakupni centrum jmenuje - je to na patre premier cinemas. sli jsme tam pred filmem a moc jsme litovali.
    mela jsem chut na testoviny - v listku prej domaci - CHE CHE. cena 170kc. to clovek ceka aspon nejakou zakladni uroven.

    tohle jsme dostali. totalne rozvarena neuchucena slichta. to druhy je carbonara se spekem, hodne cesnekova a presolena. vratili jsme to, penize nechteli... no, mohli jsme to cekat. maslicko a bageta pred jidlem vypadalo to, ze uz to par stolu pamatuje. takove nazlukle oschle maslo.

    jidlo nevracim, ale dnes jsem mela nejakou bojovnou naladu a mela jsem hlad - to jsem vztekla.

    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    SICKBOY4000: Jak to chces reklamovat? Jednak tu bagetu vetsinou rozbalis az nekde v aute/vlaku, a pak, na tom obalu je bud malym pismem napsano, ze obsahuje 0,3% sunky, nebo tam neni slozeni vubec, takze pod pojem "sunkova bageta" se schova cokoliv. Reseni je nekupovat. Resp. kupovat overene znacky.
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    TOOMIX: To jsou gnoči se spináčem :)!
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    ZRK: Jo, kráva. A prošlo to skrz :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam