• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRYZSKAHULA HOOP - obruč
    točení s obručí, triky, videa, fotky a včechno kolem .....
    rozbalit záhlaví
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    By tu nebylo ouplně mrtvo...bjc letos myslí i na hoopery...

    FIRGO
    FIRGO --- ---
    DIGITALIS: dekuju, zkusim fb = ))
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    FIRGO: hele tady je to zjevně mrtvý, zkus to na fb. Je tam skupina na téma hooping v Čechách a jsou tam holky, co to dělají, třeba budou sdílné a poví, kde to berou...případně, esli nemáš fb tak se můžu zkusit tam zeptat já...
    FIRGO
    FIRGO --- ---
    ahoj, nema nekdo nahodou tip kde sehnat transparentni polypro tubing, klidne vetsi baleni ? verim ze za ceny ktere maji nektere hula shopy za jednu hoopku musi vyrobce prodavat paletu :))
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Super, dekuju moc za odpovědi :)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    DIGITALIS: ale abych splnila původní zadání dotazu, tak ta moje má těch 90 cm (20mm polypro) a váží taky těch cca 250g (bez zátěže v podobě kahanků na oheň), ale na poihooping a multi mám 70cm (16 mm pp) a to jde ještě furt utočit i na pase, nicméně je to makačka a je řada věcí co s tím prostě nejdou (ramena např)...což je zase kompenzováno řadou triků, které není možné realizovat s těma těžšíma a tlustejma...fakt je to individuální a notně odvozené od toho, co od toho chceš...
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    ILIEN: hele to je dost odvozené od toho, co s tím děláš (chceš dělat) a taky jak velká jsi ty...na klasický kroužení je pro dospělé začátečníky vhodnější větší průměr (90-100cm, ale klidně 105-110 (pro plnoštíhlé)), neboť čím větší je obruč, tím pomalejší je její točení a je snazší to udržet...polypro je fajn, ale na DIY hoopy stačí i obyč hdpe trubka z OBI (jednak je levnější a druhak má i nějakou váhu, která pomáhá se setrvačností... jediný co, tak kdyz tak bacha na to jaký to hdpe je, neboť je vic variant a ty příliš měkké nejsou úplně vhodné pro velký průměry, neboť se bortí vlastní váhou a obruče pak vypadají jak surrealistické hodiny)...
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    CANEBRA: Děkuju za odpověď :)
    pač jsme řešili výrobu s kolegama potenciální výrobu hula hoopu. Tak se každá informace hodí :)
    CANEBRA
    CANEBRA --- ---
    ILIEN: Já asi 80-83 cm vnější průměr polypro. To váží asi kolem 250 g. Proč se ptáš?:)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Jaká je pro vás ideální váha a průměr obruče?
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    PAPAPAJA: +- 70 km Valmez, Rožnov, Vsetín. pak v olmiku jich je dost .
    PAPAPAJA
    PAPAPAJA --- ---
    někdo kdo žongluje s kuželkama okolí ostravy ?
    KONA
    KONA --- ---
    Prodám používanou obruč pro začátečnice 95cm, za 250,-. Ve spoji je povolená, ale dá se to silnýma rukama zase zarazit zpět viz fotka. Praha Flora/Staroměstská.



    CANEBRA
    CANEBRA --- ---
    Ahoj, doporučte pls nějakou dobrou hudbu na točení :) jsem bez inspirace.

    Ideálně něco rychlejšího, rytmickýho (trap, hiphop) anebo cokoliv zábavnýho

    Díky very mač :))
    CANEBRA
    CANEBRA --- ---
    DIGITALIS: dík :)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    DIGITALIS: a ještě doplním adresu: T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady
    Polská 2400/1a, 120 00 Praha 2 a info, že v případě zájmu je radno zaplatit si za místo zavčasu, neboť počet míst jest omezený...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam