• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRYZSKAHULA HOOP - obruč
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    GLUMON: Díky. Je to i pro nešikovný a tlustý (co už tlustý být nechtějí?)
    GLUMON
    GLUMON --- ---
    KLAIR: https://www.facebook.com/home.php#!/pages/Ouroboros-space/326629580789442?fref=ts - Obruče většinou pondělí + v květnu bude workshop na výrobu vlastní obruče.
    Trénovací koupíš ve sportovních potřebách - ideal si ale před tim pár obručí ohmatat, než koupíš něco co je pro tebe k ničemu.

    a jinak tu je jeste "Hoopnotica" , taky trena v Praglu, ale zase trochu nakladnejsi a tezko rict esli lepsi nez pondelky v ouroboru ( imho ne )
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Ahoj, včera jsem nějak narazila na Hooping na netu a začala jsem mít pocit, že by mne to mohlo bavit. A už dlouho hledám zajímavý sport/tanec a tohle by mohlo být ono.

    Můžete doporučit nějaké volné hodiny v Praze?
    A případně - kdo koupit obruč pro domácí cvičení?
    J3ST3RK4
    J3ST3RK4 --- ---
    Saturday´s mood - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=M49kIhFCyLA
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    ehm...event se sice nezdaril....ale zejra budu urco doma, jakoze aktivní....kdož by o to stal at se neboji stavit, uz mame i zvonek! tesim se na vas.....
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    [ Lazy hooping afternoon / sportsport / 14.3.2013 / CR - Praha - Charkovská 25, Vršovice ]
    dalsi moznost volne potrenit tenhle ctvrtek.....
    a hned dalsi pondeli zase moznost nakyho zaworkshopeni....
    [ Active hooping afternoon / workshopworkshop / 18.3.2013 / CR - Praha - Charkovská 25, Vršovice ]
    tesim se na vas! hoopu zdar...
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    [ Lazy hooping afternoon / sportsport / 28.2.2013 / CR - Praha - Charkovská 25, Vršovice ]
    a rozjizdim sliboväne trenovaci ctvrtky, tak se na vas tesim uz tento ctvrtek!
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    prozatim je tu moznost se pridat k dalsimu workshopu v OUROBOROS SPACE...
    [ Active hooping afternoon / workshopworkshop / 24.2.2013 / CR - Praha - Charkovská 25, Vršovice ]
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    DIGITALIS: OUKEJ .)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    nechci na to delat spesl event, tze vezte mile damy ze je moznost potrenit i v ramci ctvrtecniho volneho treninkoveho odpoledne....budeme se na vas tesit!
    [ čtvrteční POI o páté / partyparty / 21.2.2013 / CR - Praha - Charkovská 25, Praha ]
    AAMALI16: beru te za slovo!
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Hola hej hoopeři .) od 28.3.-1.4. budu v Praze, pokud by jste dělali nějaký hoopSlet, třeba pátek nebo sobota, ráda bych se k vám přidala .) přeji čupr den....
    MONOMO
    MONOMO --- ---
    PEETIK: jo máš právdu 360°nemá žádna :D lol to se povedlo srr
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    MONOMO: GoPro má 170 , 360 nemá žádná kamera :D
    MONOMO
    MONOMO --- ---
    HASH: hele já myslím, že to je tím že GoProučko má 360° uhle takže ti bude stačit obyčejná obruč, obruzkoušel si to dát i na obyčejnou obruč?
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    ...jedno vzpomínkové na letní hoopování .)
    Hula Hoop Meeting I. - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=yaTc8P2_SH0
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    .) byla bych za to ráda, dost mi tady chybí nějaký náboj.... .)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    AAMALI16: napodobne... :-D trebas budem mit to stesti a v lete se nekde zcuchnem....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam