• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SANJOOVořech aneb máme doma křížence
    Psi kříženci jsou obvykle velmi veselí, přítulní, laskaví, přívětiví, hraví, energičtí, inteligentní, učenliví, poslušní, přizpůsobiví, milí a citliví. Bývají oddaní své rodině a většinou zbožňují děti. Obvykle jsou hodně odvážní a vyhledávají šarvátky a malé boje s jinými psy, mají rádi společnost jak lidí, tak zvířat, na kočky a jiná domácí zvířata je však třeba je již od mala zvykat. Stejně tak, jako mezi „značkovými" psy, mohou být i zde výjimky vymykající se „standardu". Psi kříženci bývají nejzdravějšími psy. Kdo má nejoriginálnějšího křížence?
    rozbalit záhlaví
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    MATHEA: tsss jaká baba, je v nejlepšim věku.))
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    PETRA_CHATEAU: to je baba vtipna:)))
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    taky se pochlubim svym vorechem - sice to neni takovejhle roztomilej klasickej vorisek alá poulicni smes, ale krizenec je to taky, a to dobrman /maminka/ a labrador /tatinek/
    welz | kampik – rajce.net
    http://welz.rajce.idnes.cz/kampik/
    TYET
    TYET --- ---
    ke svým čtyřem klidným psům máme tři měsíce fenečku neznámého původu, ze slovenského útulku, jsou jí max. dva roky a je to úplnej rapl, počítáme, že kromě jezevčíka má v krvi určitě nějakýho stafforda, protože je úplnej buldozer, převálcuje kohokoliv na cestě za mnou a její citlivost je na úrovni balvanu :)) ale máme ji rádi, nebo lépe, zvykáme si
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    SANJOO: Ona není čivva přeci...:)) Navíc není uštěkaná, jako bejvaj ti malí psíci, chodí navolno bez vodítka, u kočáru, poslechne na povely, prostě všechno se naučila nějak přirozeně, bez velké drezůry a námahy :)
    SANJOO
    SANJOO --- ---
    QASHQAI: srandovní, teda ale musim uznat, že chytrý kukuč má, i když jsem si vždycky myslela, že čivavy moc chytré nejsou :-)
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    Tak já představuju naší kříženečku Rozinku-matka byla krémová čivava a otec neznámý :) Tipujeme na nějakého ratlíka/krysaříka. Je úúúžasná! Na to, že jsme vždy měli větší psy (setr a basset), tak jsme si tuhle liliputku zamilovali okamžitě-ona je děsně chytrá a učenlivá, bezva malinkatý parťák s velkým srdcem :)

    Tady jsou ji 2 měsíce


    S nej kámoškou, ridgback rodičů Sárou


    S naší holkou Mařenkou, na kterou si dlooouho zvykala

    ¨
    A takhle vypadá dnes, tříletá

    BJETUSH
    BJETUSH --- ---
    MATHEA: hele nevim no, ale je to dennodenně, kdy se nás na to lidi ptaj, popř. slyšíme, jak poučujou ostatní "to je ten vlkodav";) My máme taky jen asi 40 kilo, Tonda je dost hubenej a má asi 75cm v kohoutku. Asi je v tom vážně srts, vejška a to, že vlkodav není moc často vidět. Nebo si myslí, že je to štěně vlkodava ;)
    SISTA
    SISTA --- ---
    MONIA: u luckyny lidi taky casto rikaj vlkodav/krizenec vlkodava, ale nejcasteji knirac:)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MONIA: no jo, asi mas recht:)))
    MONIA
    MONIA --- ---
    MONIA: no i když se ted na to dívám tak zrovna an těchto dvou fotkách si snad i podobní jsou :D
    MONIA
    MONIA --- ---
    MATHEA: myslím,že je to i tím,že těch vlkodavů přeci jen není tolik a lidi moc ani neví jak přesně vypadá nebo je velký....takže všechno co je větší,chlupaté a není to nějaký ovčák nebo setr je vlkodav
    tady jasný důkaz,že si s kámošem vlkodavem fakt podobní nejsou

    MATHEA
    MATHEA --- ---
    TILLIT: a tak ja nerikam, ze znam vsechny plemene a stoprocentne je vzdycky rozeznam:) Jen sem mela pocit, ze zrovna treba vlkodav je natolik znamej a neobvyklej pes, ze si to lidi muzou plest tak maximalne s deerhoundem:)
    TILLIT
    TILLIT --- ---
    MATHEA: já se jednou taky styděla, když jsem si spletla leonbergera s kavkazákem....dodnes nechápu
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MONIA: Evidentne jsou proste lidi hrozne neznali:)))
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ještě že mě lidi jenom říkaj, že mám divnýho belgičáka:D
    MONIA
    MONIA --- ---
    MATHEA: já se ani nedivím...nás se taky často ptají jestli Žeryk není vlkodav a to máme trapných 38kg a pár střapatých chlupů
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    BJETUSH: Jak si tohle zvire muze nekdo plest s vlkodavem mi nejak nejde do hlavy:) Je krasnej, obrovskej, to vsecko ano, ale vlkodav?:)
    SCHWALBE
    SCHWALBE --- ---
    TILLIT: jsou uzasny, oba dva!.)
    BJETUSH
    BJETUSH --- ---
    TILLIT:
    TILLIT: mně se to teda celkem dost líbí ;)


    BOTINKA: aháá ;) tak to si nějak nevybavuju..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam