• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SANJOOVořech aneb máme doma křížence
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    nějaký voříšci z kuby






    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    LA_PIOVRA: no hlavne bindi na cele nesmi chybet :)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    TESSS: tady neco k ty cerny:
    http://www.today.com/pets/puppy-prejudice-are-black-animals-less-likely-be-adopted-4B11204642

    Hledal jsem a vsude se rika, ze existence krizencu lisky a psa je "unlikely", ale na druhou stranu, ze jine zdroje.. atd:)
    TESSS
    TESSS --- ---
    TWORBO: ja jsem nekde cetla, o studii z USA, kde psali, ze cerny pes ma mnohem mensi sanci na umisteni pokud se dostane do utulku...
    LA_PIOVRA: k tem liskam, jeden remeslnik, co mi doma spravoval kamna, mi tvrdil, ze ma doma krizence jezevcika a lisky - tata byl liska, ale nevim, jestli nekecal
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    LA_PIOVRA: ten výraz like a boss je super
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Jak vypada indickej parijskej pes, kdyz je dobre zivenej a sebevedomej
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    TWORBO: na druhou stranu je tam ciste cernostrstejch dost malo, cili nevim, zda to neni problem nedostatecne reprezentativniho vzorku:)
    (ale je fakt, ze kdyz tam ma nekdo psa v nasem slova smyslu, tak je nejcasteji bilej:)
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    LA_PIOVRA: zajimavy ze pokud lide maji v indii psa, nebo jen vztah k poulicnimu, tak pes neni nikdy cerno srstej.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Dhoul je mensi psovita klanove zijici selma z jizni a jihovychodni asie, Dnes ohrozena nicenim biotopu a travicskymi kampanemi v 70s.
    Ma pomerne zvlastni jidelnicek, klany aktivne lovi velka zvirata (obvykle kopytniky, ale jsou dolozene i pripady, kdy ustvali, zabili a sezrali i tygry, slunata nebo medvedy) a pokud je sezona, tak se preziraji spadanym ovocem.
    Jejich vztah k psum je pomerne nejasny, teorie, ze pes je domestikovany vlk je pozvolna narusovan predstavou, ze k domestikaci povitych selem dochazelo ve vice ohniscich protodomestikaci vlku, sakalu, dhoulu a mozna i lisek (prestoze by nemely vzhledem k poctu chromozomu byt schopny krizeni s ostatnimi, tak udajne existuji i takove vyjimky) a tyto polodomestikovani jedinci se navic krizili mezi sebou.

    Zda je to pravda nebo ne nevim, ale je fakt, ze jista podobnost mezi dhouly a nekterymi indickymi parijskymi psy, by se nasla:

    Dhoul:


    Dva krasni indicti psi:
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Opet osvojeni indicti parisjti psi:

















    ZARA
    ZARA --- ---
    LA_PIOVRA: jezisi, tema by sa dali lovit mamuty :D
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Holky uvazaly balonky na poulicni pejsky a natacely reakce lidi - s cilem zviditelnit ty, kteri jsou obvykle prehlizeni.

    ESTOY AQUÍ / Intervención Urbana
    http://vimeo.com/54345851
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Bubaci z tureckyho Kurdistanu:








    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Cive, je tohle vubec mozny, to vypada spis jak lidozrava zirafa, ne pes:)
    +90cm Titrek Raki vs + 100cm SarıTay - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Q2DOd-oDxJ8
    TILLIT
    TILLIT --- ---
    KATEZ: ty jsou nádherní oba, úplné unikáty!
    KATEZ
    KATEZ --- ---
    dva vořešáci z Bali .) psů je tu jak makaků .)



    XLOBOX
    XLOBOX --- ---
    HYSTERIA: i s malym manaskem jde hrat velky divadlo xD
    RADDA
    RADDA --- ---
    ...evidentne si umej poradit... .)
    Asi si musela lehnout na zada...devka jedna )
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    RADDA: jak se podařilo kavkazák a jrt? to mi hlava nebere...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam