• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VACKYPražská Hlídka
    AZA_AKANAMI
    AZA_AKANAMI --- ---
    Pro nefacebookové jedince:
    Termín Sidestories byl potvrzen na 8.11. - 17.11.
    "Jenom jsme zlomily lopatu

    Co by se dělo? Vědmy proklínají, léčitelé léčí a hlídkař propije výplatu.
    Situation Normal: All fucked up"

    https://www.facebook.com/.../441500276411002/?notif_t=plan_user_associated¬if_id=1559075405444086

    Všechny informace ohledně registrace dám sem, až se spustíme.
    Každý hráč má jistých 7 expů, každé CP má jistou hlubokou vděčnost a blíže nespecifikované množsví čaje s rumem.

    Pro všechny, kteří by rádi hráli nebo cpkovali a nemají facebook, pište mně a nebo lépe Hafovi do zpráv.
    NICCI
    NICCI --- ---
    Ritualnici NH nemeli dost energie? Nebo ze by svedkyne?
    Sanitka s pacientem srazila v Praze dívku – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/krimi/505793-sanitka-s-pacientem-srazila-v-praze-divku.html
    TARRAN
    TARRAN --- ---
    Pro lidi, co nesledují facebook: Přišlo mi, že roční přestávka do následujících Hlídek je moc dlouhá a tak jsem se po domluvě se stávající organizací rozhodl na podzim uspořádat další díl Sidestories, na který si vás tímto dovoluji pozvat. Hra bude pokračovat ve stejném formátu jako předchozí Sidestories- tj "běžné průsery" na řešení, žádná velká politika, žádné pokračjící výzkumy etc. Předběžný termín je první polovina listopadu. Další informace budou postupně následovat.
    SHERD
    SHERD --- ---
    SILENTBOB: Doporucuju nelitat od certa k chimeram. Uz jen protoze mezi nima obvykle moc prostoru nebylo. PRITAZENI :-D
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    AHOJ!

    Chvíle odpočinku po hře pominuly je třeba se trochu podívat dál, poklidit, napsat report (2. report za 14.3. – 23.3. včetně – posílejte do 1.5. 23:58) a třeba i ohodnotit nás na larpové databázi (https://larpovadatabaze.cz/larp/prazska-hlidka-xx-zajimave-casy/54329)

    Budeme rádi, když vyplníte tuhle zpětnou vazbu, pomáhá nám to dělat pro vás hlídky lepší.
    https://forms.gle/6rDV9dR6FUrQfzvr5

    Děkujeme
    organizační tým PH
    SOMBRA
    SOMBRA --- ---
    AMBERAN: zásadně boží :)
    VACKY
    VACKY --- ---
    AMBERAN: aha :D Majy jsem si ani nevsiml :D
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    VACKY: To i Maja, zajimalo by me, co jsme zrovna delali :-D Asi stali frontu na kafe :-D
    VACKY
    VACKY --- ---
    AMBERAN: Teda ale mas tam takovy mrzuty vyraz :D
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    ELVOTHIEN: Taky me moc bavi :-)
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    AMBERAN: To je ovšem boží fotka :-D
    SHERD
    SHERD --- ---
    Ps: Ode dne přepadení štábu DH Zlozefínou a zvednutí Zloláka (Smooth, já vim, ale má to svoje kouZlo :D ) postrádám larpovou dýku. A ten den jsem prakticky nevytáhl paty ze štábu. Pokud jste mi ho někdo ztopil v tom chaosu, tak OK, máte můj osobní předmět, ale rád bych tu rekvizitu zpátky. Potřebuju ho na changelingy.
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    SHERD: Ty rikej neco o agonii... 3 dny nedas :D

    kazdopadne vsem velke diky :)
    VACKY
    VACKY --- ---
    SHERD: ehm, tak jsem to dal na databazi abys to mohl ohodnotit :) Waschik je samozrejme taky autor, ale databaze mi ho tam nepridala, protze tam nema ucet :/
    SHERD
    SHERD --- ---
    Ještě víc zpožděně, ale... Díky.
    Sype se na mě realita, nestíhám, panikařím... Ale vše s úsměvem vysmátého idiota, protože horší než ty poslední tři dny to dýt nemůže.
    Hlídky mi ukázaly, že jsem masochista. Postava znatelně víc (ostatně těch ~20 agonií týdně je velice vypovídajících), ale i já.
    Tyhle hlídky byly za mě jeden z nejsilnějších zážitků posledních let. Totální nasazení. Na ty první sidestories, kdy nebyla několik dní ani minuta klidu, to nemá. A je to dobře. Ale pokud pominu ty, tak dost těžko hledám běh, který by mě tak semlel. A já si ho užil.
    Nejtemnějším na tři dny a nikdy víc. :D Bez další super-extra-ultra-krizové situace mě tam nedostanete. :D
    Ale pro hráče to byla neocenitelná zkušenost. A o tom ty larpy jsou, ne? O nových zážitcích a zkušenostech.

    Takže obligatorní díky:
    -Všem, kdo jste se podíleli na běhu a/nebo financování štábu.
    -Všem spoluhráčům, kteří se pravidelně objevovali na štábu a řešili jeden shitstorm za druhým.
    --Z toho musím vypíchnout PePeho. Jsi fajn chlap a sorry za to, co jsem ti provedl. Nejednal bych jinak, ale chápu, že to nebylo příjemné.
    -Světlým protihráčům, u kterých je mi fakt líto, že jsem si na vás nenašel ani zdaleka tolik času, jako jsem chtěl a plánoval.
    -Obětavým CP, která vstávala brzo ráno, nechala se sebou dělat věci, některá obětovala dokonce kus zdraví... Prostě bez vás by to nešlo.

    A ještě jednou Sláva Orgům! Ta hra měla mouchy. Co si o nich myslím, jsem už řekl přes QA formulář. Ale přístup kluků "Pokud to dává smysl, tak to má možnost fungovat" respektivě "Co si poděláte, to si sežerete" se mi líbí. (Jen doufám, že fakt existují ta "vzorová" řešení, o kterých orgové mluvili na sedánce. A jak moc se liší od toho, co jsme dávali dohromady my.)
    Ano, je mi naprosto jasný, že za 95% problémů si můžeme sami a že nás jen orgové nezachraňovali, dokud to nebylo úplně nutné. Na druhou stranu, když hráč vymyslí něco, co by mohlo dávat smysl, tak jsou kluci to schopní dotáhnout do konce a za to VELKÝ POTLESK.
    Dva příklady:
    1) Má na nás vyletět tuna chimér. Volám Richardovi, velice názorně mu vysvětlím, že jestli on chce, abychom jim něco udělali, tak že má pohnout zadkem. Richard přijde a když nám chiméry dají přes čumec, tak nám tu prdel zachránil svým osobitým stylem. To nebylo org ex machina. To bylo CP ex telefon. A je mi dost jasný, že jsme tam fakt mohli vychcípat nebýt toho, že jsme tam náhodou "MY" zavolali dvě silný CP na pomoc. A bylo by to chcípnutí na blbost, proti kterému bych fakt neměl právo se odvolávat.
    2) Ze zoufalosti nad neřešitelným problémem se po X letech pokouším použít kus jasnovidce v hlavě. Čistě hráčská iniciativa. A ono to funguje. Druhý den začíná questlajna, během které sleduji poslední dny bývalého československého politika, zjišťuju, že historie se stala trochu jinak, než je psáno na Wikipedii, znesvěcuji jeho hrob a lootuju šperky z první republiky. "Já chci poklad!" A to nemohli mít předem připravené.

    PS: Asi si znova vyresetuju heslo na larpové databázi, abych tam mohl dát 9/10 :D
    WINGY
    WINGY --- ---
    Trochu zpožděně, ale i já děkuji všem za hru. Na to, že jste museli se vším až k nám na kopec, jsem si zahrála dost. A v tomhel stavu je prostě super na chvíli přepnout do postavy, která neřeší takový kraviny, jako jestli se ještě zvedne, když se ohne pro tu křídu na zemi :D.
    (jinak aftr ze zřejmých důvodů nejdřív tak začátkem května...)
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    Scioni..
    SANELIN
    SANELIN --- ---
    VLADDRACUL: Bohužel, pátek už mám taky full
    THALATA
    THALATA --- ---
    VLADDRACUL: bohužel v pátek taky nemůže
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam