• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    IDLE
    IDLE --- ---
    ROMI: No, přidání na seznam ještě neříká nic o tom, kdy se k tomu dostanu, ale případně pak vědět dám.
    ROMI
    ROMI --- ---
    IDLE: dej pak vedet :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    ROMI: Ženské jsou různé, to se nedá generalizovat. :) Ale dík, přiťuknu to do seznamu.
    ROMI
    ROMI --- ---
    IDLE: no me se libilo skoro vsechno, ale nejvic asi ty veci tuknuty fantastikou jako Imagika a Utkany svet a potom Velke a tajne show s Everville, ale ty uz jsou trochu specificky, mam rad i ty horrorovy veci :) proste mi sednul hodne za mlada. Zkus Imagiku, chci to pujcit jedny mlady kamosce, tak by me zajimalo,jestli to zaujme zenskou vubec :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    ROMI: A co konkrétně?
    ROMI
    ROMI --- ---
    IDLE: tak ho zkus, to neni fantasy :) az na par veci, ale rozhodne jinejch nez klasicky :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    ROMI: Ne. Já toho ještě nečetla... ale popravdě řečeno se v poslední době cítím - ze zřejmých důvodů - trošku přefantasovaná.
    ROMI
    ROMI --- ---
    IDLE: tak aspon jsi zacla :) btw. Barkera jsi uz cetla?
    IDLE
    IDLE --- ---
    ROMI: No, já předtím literaturu moc nesledovala a četla většinou prostě to, na co mi padl zrak v knihovně.
    ROMI
    ROMI --- ---
    IDLE: se mas jen dva a pul roku, ja odchytl mesicni zahrady nejak tesne po tom, co vysly :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    ROMI: Jo, respektive asi ani tak nejde o to, že to je hlavní příběh, ale že je to jeden velký blok, který tu je se mnou nějakých dvaapůl roku nebo jak dlouho to znám, cíl, který byl pořád někde daleko přede mnou, a teď že bych tam měla dorazit? Divné.
    ROMI
    ROMI --- ---
    jde o hlavni pribeh vid :) bokovky jsou neco jinyho :) doctu polaka a vrhnu se na to, dostal jsem chut, snad to stihnu docist do 14 dnu :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    ROMI: Jo, přesně - bojím se toho okamžiku, kdy budu mít dočteno. :)

    (Jenom zhruba, protože mě tu pak čekají ještě Eriksonovy boční novelky a kupa Esslemonta, ale stejně...)
    ROMI
    ROMI --- ---
    do ty doby nez se zactes :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    IDLE: ja ti rozumim, to mam podobny u ty devitky :) blizici se konec te lehce odrazuje :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    ROMI: Mě teď čeká desítka a asi jsem divná, ale nějak se nehrnu do rozečtení. :) Ale asi počkám, až mi dorazí v papíře (je na cestě), to bude takový dobrý impuls, i když jestli bude ebook použitelný, tak budu číst stejně z něj.
    ROMI
    ROMI --- ---
    IDLE: myslel jsem si to :) taky bych se mel vrhnout na devitku, nejak mi tu uz visi od prosince a ted se mi ji nechce rozecitat, pac mizim na mesic pryc a tam cas nebude a akorat bych si zkazil zazitek, tak ctu ostatni resty, ktery se mi pres vanoce nahromadily
    IDLE
    IDLE --- ---
    ROMI: Esslemont.

    No, časem asi taky přikoupím, ale nejdřív bych mohla přečíst ty předchozí.
    ROMI
    ROMI --- ---
    ULRIK: to je co zase? to uz vysla nova knizka? nebo to je esslemont?
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Orb, Scepter, Throne je doma :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam