• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    IDLE
    IDLE --- ---
    Pomalu zase začínám chápat tu paniku začínajících čtenářů, kolik toho mají před sebou.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    BORGDOG: His fourth novel, Orb, Scepter, Throne was published in 2012. He expects to write up to three more novels set in the Malazan world.

    dí wiki...a je fakt, že toho měl naplánováno hodně. Určitě musí přijít Assail, mám pcit, ž ho snad i sliboval v nějakým rozhovoru. Jako kontitent Assasil.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    BORGDOG: Nemyslím. Mám pocit, že by měl napsat ještě něco z Darujhistanu...ale nejsem si jistej.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ULRIK: A to je Esselmontův závěr?
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Konečně Blood and Bone doma :)
    HATOR
    HATOR --- ---
    LANC: Než GRRM stihne poslední díl, napíše SE nejmíň jednu další trilogii :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    LANC: Vlastně jsi na tom líp než ti, kdo se rozhodli si pod stromeček nadělit desátý díl - ještě nemáš takovou představu, co tě čeká. :)
    LANC
    LANC --- ---
    IDLE: Já vím, však je to legrace. Mě ta charakteristika strašně baví :) Ale vzhledem k tomu, že jsem se rozhodl nasochisticky čekat, až GRRM dopíše Píseň ledu a ohně, resp. až Rothfussovi vyjde třetí díl trilogie, tak asi asi Měsíční zahrady konečně nechám dát pod stromeček. Ta Vaše indoktrinace byla poslední kapka :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    LANC: Já už naznačovala, že to nejsou nutné podmínky. :)
    LANC
    LANC --- ---
    IDLE: Podařilo se, nenávidím Vás :D Teď abych začal zase studovat nebo se stal nezaměstnaným :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    LANC: Zhruba o něco takového jsme se snažili. :)
    LANC
    LANC --- ---
    IDLE: BORGDOG:

    Musím říct, že jste znovu probudili moje černé svědomí :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: aaaaaaa!!!! Ja ho chci!!! jak to mam tech 20 dnu sakra vydrzet? O_o
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Tak, pánové, kdo ho bude mít první? A koho zabijem za spoilery? :-)

    Talpress - Produkt [410-chromy-buh]
    http://www.talpress.cz/shop/produkt/410-chromy-buh.html?katID=12
    HATOR
    HATOR --- ---
    IDLE: Uvidíme, jak to dopadne všechno (jsem pověrčivě opatrná). Nicméně autor se nebrání, idea Malazconu ho zjevně zaujala :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ULRIK: Neboj, my to na tě nepovíme. ;-)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Tak to nesmí nikdo prásknout, jak moc jsem šil do ICEova Orb, Scepter, Throne... a teď mi přijde Blood and Bone, jsem zvědav...
    IDLE
    IDLE --- ---
    HATOR: Mít pohromadě oba pachatele současně, to by byla dobrá akce. :)
    HATOR
    HATOR --- ---
    Tak jestli se zadaří (snad to můžu prásknout), přijel by Steven až teda za rok - 2014, příští rok má moc práce, ale zato by s sebou vzal kámoše Iana. Budu doufat, že to vyjde.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MICHIGAN: No, však tak jsme to mysleli. :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam