• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    ROMI
    ROMI --- ---
    ULRIK: jo asi tak na tu Charkanas, ta me proste bavila. Erikson to umi podat proste.

    a jinak to je jasny, ze jsou oba, to vymysleli spolecne, napady ma asi super, ale nepoda to proste zajimave, skoda :)

    jinak Abercrombie vydal sbirku ze sveta The First Law a sice tam toho deje neni, ale bavi me to i tak, co jsem to zatim rozecetl. Asi si to znova prectu vsechno od zacatku.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    VODNIK: Fakt? Ta mi přišla strašně ukecaná, ale tak nějak opak - bavilo mě číst i to, co mě nebralo dějově. Naopak u Esselmonta mě už sralo i to, co by mě zajímalo dějově....hlavně teda v posledních dvou knížkách.


    ROMI: Bohužel, oba se tak nějak cítí být vzájemnými majiteli universa (což je vlastně pravda), ale ICE je jen průměrnej vypravěč co se snaží vystoupit ze stínu SE.
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    ROMI: mě to přijde docela slušné, na rozdíl od Charkanas kterou jsem dočetl opravdu jen z povinnosti
    ROMI
    ROMI --- ---
    ULRIK: hmm cekal jsem to, smutny. Skoda skoda tech Segulehu. Mel by jen dodavat napady Stevenovi a ten by to zpracovaval :)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    ROMI: Jako pokud tě otravovalo tohle, tak by bylo jen hůř a hůř.

    Je to člověk, kterej dokázal zazdít návrat Tyrana do Darujhistanu a armágu Segulehů tak, že jsem u toho zíval...:)
    ROMI
    ROMI --- ---
    ULRIK: jj crimson guard, proste me nebavi jak to pise, zlomim nad nim hul ;)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    ROMI: RoTCG? No...ona je nejzábavnější z toho co napsal (jerště jsem teda nečetl Dancers Lament)...ale je fakt, že reread jsem vzdal...nuda nuda...
    ROMI
    ROMI --- ---
    jste rikali, ze ta druha kniha od Esslemonta ma byt lepsi a ja ji nejsem schopnej docist, me to prijde takovy prazdny od nej proste. uz trikrat jsem to cetl a jsem asi ve 3/4 a je mi uplne jedno, co se tam deje, tak se na nej asi vykaslu a nekde si prectu jen strucnej vytah, kdo koho pobil asi
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    Malazské ebooky zase na chvíli dohnaly papír - http://www.palmknihy.cz/jablko-zezlo-trun.html
    IDLE
    IDLE --- ---
    MICHIGAN: Jo takhle. Tak to má šanci.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    IDLE: nene, tech 10 filmu ma byt za rok, bezet by to melo teoreticky nekolik let.
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    MICHIGAN: ať radši kouká psát, jinak to dopadne jak GoT
    IDLE
    IDLE --- ---
    MICHIGAN: No, to budou muset hodně zhušťovat, pokud chtějí narvat každou knihu do jednoho filmu. Já si představovala spíš tak seriál se sezónou na díl. :)
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    tak erikson pry zvazuje zfilmovani malazu, idealne jako serii 10 filmu za rok u nejaky online tv (netflix/amazon), petiletej kontrakt na vsech 10 knizek. Plus plany na vlastni RPG na kickstarteru na bazi GURPSu + pripadnej kratkej gamebook:

    The Grim Tidings Podcast » Interview with Steven Erikson
    http://thegrimtidingspodcast.podbean.com/e/interview-with-steven-erikson/
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    VODNIK: odpovím si sám, dneska ebook vyšel
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    Ebook Charkanas se furt nechystá? To zas bude překvapení až ho za rok vydají, že už to všichni nakoupili na uloz.to
    ROMI
    ROMI --- ---
    hmm me dela problem i ta Ruga garda ted :) to jste me moc nenadchli :)
    HATOR
    HATOR --- ---
    ULRIK: Hele, seš na tom líp. Já to číst musím. Několikrát :)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    HATOR: Nejhorsi je, ze si to stejne koupim a prectu... Nicmene po jedny dejovy prasarne z Assailu uz tak nejak beru za kanonickej RottCG a ze zbytku si opatrne vybiram. Zatimco Erikson dokazal z RPG udelat roman, ICE z toho dela spis Dallas.
    HATOR
    HATOR --- ---
    ULRIK: Jemu by hlavně silně prospělo míň postav a lepší redaktor. Škoda, no. Tanečník je jedna z mých oblíbenějších postav, ale jestli se nenaučil psát za šest knih, tak to nejspíš bude to samý v bledě růžovým.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam