• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých

    Teď, když už popel vychladl, otevíráme starou knihu. Na stránkách ztuhlých špínou je zapsán příběh Padlých, příběh vyčerpané říše, slova, jež nezahřejí. Oheň uhasl, jeho záře i jiskry života jsou jen vzpomínkami.

    ***UŽITEČNÉ ODKAZY***
    MalazPedie, Malazan Wiki, Malazan Empire, Malazan Reread of the Fallen, Life as a Human - Steven Erikson, Ceska stranka o malazu, Fantasy mapy, Malazska Rise

    ***ČEKÁME NA***

    spoiler zapište takto: <table><tr><td bgcolor="#000000"><font color="#ffffff" size="2"><b>spoiler:</b> ( #ceho_se_spoiler_tyka# ) </font> <font size="2" color="#000000"> #zde_vlozte_spoiler# </font></td></tr></table>
    rozbalit záhlaví
    CORNIIS
    CORNIIS --- ---
    HITOMI: Šit, šit, šit. To abych hned všechnou nakoupil. :O
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Tahle zprava na FB Talpressu teda moc nepotesila :(
    "Vzhledem k velkým finančním nárokům majitelů práv na prodloužení licence a také překladatelky stahujeme většinu titulů Esslemonta a Eriksona z trhu..."
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Audio recording of An Evening With Steven Erikson. Gar sits down with the Malazan and Willful Child author to talk about his books.
    An Evening With Steven Erikson
    https://soundcloud.com/nerdai-irish-nerds/an-evening-with-steven-erikson
    LBW
    LBW --- ---
    jsem dneska popadl Assail a jen tak precetl ten zaver, The Red Clan je vlastne tak smutny zakonceni
    MORKANT
    MORKANT --- ---
    ROMI: Skvělý od začátku do konce na první pokus :)
    EZECHIAS: Dobrá rada, četl jsem podobným způsobem. Seznamy důležitých postav na začátky občas pomohly, když jsem nepoznal nějakou postavu :)))
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    ROMI: Taky tak :]

    Ale je pravda, ze lidem radim jak se Silmarillionem - nepremyslet, nesnazit se zapamatovat charaktery a cist. Proste jen vnimat atmosferu deje a pribeh jako takovej.
    ROMI
    ROMI --- ---
    jsem jeden z mala, ktereho to chytlo hned od zacatku? me prisel paradni uz prvni dil
    IDLE
    IDLE --- ---
    BOTUL: Myslím, že těch 200 stran z prvního čtení ti pomůže se napodruhé orientovat líp, já to měla taky tak.
    LBW
    LBW --- ---
    BOTUL: rozsah MBOTF je natolik epicky, ze nejaky nacitani z netu stejne nepomuze. Proste cti. Druhej dil je oproti prvnimu vyrazne zlepseni .)
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    BOTUL: nic jsem z internetu nenačítal a užil jsem si to velmi slušně. A od té doby ještě několikrát
    BOTUL
    BOTUL --- ---
    Ahoj, zkouším podruhé proniknout do Malazu. Poprvé jsem to vzdal cca po 200 stranách. Zajímal by mě váš názor, jak si ho člověk lépe užije? Načítat si v průběhu čtení info z internetu s rizikem spoilerů nebo se v tom plácat s neznalostí kontextu?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    The God is Not Willing: Prologue - Steven Erikson
    https://steven-erikson.org/the-god-is-not-willing-prologue/
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    HATOR: jeslti tě nezajímají pochody v hlavě autorově, nečti je. Jiné to zajímat může. :)
    HATOR
    HATOR --- ---
    HITOMI: Jsem hlavně nepochopila, proč má potřebu furt vysvětlovat, proč píše co píše. Jako jestli má pocit, že se to čtenářům nebude líbit, tak ať napíše něco jinýho, ne?
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    Těď už jen aby ten Assail konečně byl jako ebook, ale to tak příští jaro
    ROMI
    ROMI --- ---
    HITOMI: to brzo kundy
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Pad svetla uz jako ebook

    Pád světla - Steven Erikson | Elektronická kniha na Alza.cz
    https://www.alza.cz/media/pad-svetla-d5539855.htm?o=1
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Redesign? U Talpressu?! Ten byl dobrý :))
    NAMELESS
    NAMELESS --- ---
    NEVADA_: Vďaka za tip. FB Talpressu ma nenapadol. Každopádne január 2019 tam potvrdili a takisto aj spomenuli, že sa nechystá žiadny redesign. Škoda.
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Na facebooku Talpressu psali už někdy v listopadu, že dotisk Měsíčních zahrad by měl být snad v lednu. Ostatní díly nevím. Zkus se zeptat tam.

    https://www.facebook.com/talpress/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam