• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    SCHWAB: některým lidem se člověk nezavděčí! :D já to ráda podpořím
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    HITOMI: tvé ú a tři vykřičníky ve mne vyvolaly větší očekávání, než nabídka dvou motivů dokázala uspokojit :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Uuu malazem inspirovaná trička!!!

    https://www.planeta9.cz/shop
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Steven Erikson Interview and Discussion of The Kharkanas Trilogy [Spoiler Warning]
    https://youtu.be/w_NFjlgxR_I
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Konečně!
    Malazská kniha padlých | Mysleli jste si, že jsme opustili sluneční soustavu
    https://www.facebook.com/groups/1407045906237629/permalink/3389907641284769/
    ROMI
    ROMI --- ---
    hmm v chromu to mam trosku rozhozeny textbox pro psani prispevku, asi se neco posralo v zahlavi :) ale chtel jsem se zeptat, jestli uz nekdo cetl novou knihu a jestli je znat lepsi preklad? :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BOBES: Ne, nemá. Reedice Esslemonta, pokud vůbec někdy, rozhodně v dalších pár letech.
    BOBES
    BOBES --- ---
    Rychlý dotaz: mám před sebou Assail, poslední knihu od Esslemonta k dočtení, už se na ni nějaký ten pátek chystám (podvědomě to odkládám, protože nechci celý dort sníst na posezení, ale vychutnat si ho postupně a ten dobrý pocit si rozložit v čase), asi nemá smysl čekat na nový překlad (tento je 2019), že?
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    VODNIK: Ja myslim, ze Planeta9 se obecne hodne snazi.
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    SCHRAMM: aha, vidím, díky za info. Tak to šlo hodně rychle
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    VODNIK: Fskutecnosty je i e-book uz k dispozici.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    SCHRAMM: jo, to je dost dobře možné :D já tak nějak doufám, že prostě jednou něco dostanu a budu hrozně happy, předplatila jsem si to hlavně proto, abych je podpořila :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    SCHRAMM: ha tak to je slusna investice do budoucna :D
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    HITOMI: Pokud se nepletu, ma prijit az se treti knihou.
    ROMI
    ROMI --- ---
    HITOMI: tak dej pak vedet :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ROMI: zatím mi nic nepřišlo, taky jsem to popravdě čekala s první zásilkou, raději se podívám ještě na sítě, jestli na mě náhodou nezapomněli :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    HITOMI: a uz jsi dostala ten darek nebo kdy to dostanete? :) to me staci knizky bez darku, uz i tak je to obet, pac nemam ten papir kam davat proste :D
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    A ebook zas tak nejdřív za půl roku, co?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ROMI: zjevně jo :D přijelo mi to dpdčkem, objednávala jsem si předplatné prvních 3 dílů :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak uz ji mam taky, objednal hsem od nich i dalsi dve a jak papir uz jupuju malo ted, tak je delaj fakt suprove, uvidim jestli bude svitit v noci 🙂

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam