• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANICZKASTRAŠNICKÉ DIVADLO
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ANICZKA: :-D v takovém případě by to byl ovšem nezapomenutelný zážitek :-D
    ANICZKA
    ANICZKA --- ---
    TANAIS: a já tam jednou na kathaku byla, taky už je to nějakej pátek, možná si tam zrovna tančila právě ty .)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ANICZKA: já jednou ve strašnickým divadle vystupovala s kathakem... ale to už budou nějaký ty roky :)
    ANICZKA
    ANICZKA --- ---
    TANAIS: Ano, vím o tom, i když je to ještě pro mě dost novinka a hodně překvapivá. Každopádně se to týká až nadcházející sezóny. Ta letošní se teprve rozjela a tady ve Strašnicích se máme ještě na co těšit...! :)

    Zároveň musím přiznat že mě to docela zasáhlo, Divadlu company přeji jen to nejlepší, v centru budou mít o něco větší návštěvnost, akorát se obávám co bude s budovou divadla.
    A doufám že nevyhráli z takového nějakého důvodu, že má s budovou někdo fajnovější záměr...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Strašnické divadlo se stěhuje: http://m.ihned.cz/hn/c1-53560300-nova-komedie
    ANICZKA
    ANICZKA --- ---
    Tak a je to tady... Strašnické divadlo již delší dobu pozoruji i navštěvuji a nejsem jediná, komu přirostlo k srdci. Auditko jsem založila po delším uvážení, a myslím si, že toto divadlo včetně umělců co ho tvoří, si svým unikátním přístupem zaslouží ještě více pozornosti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam