• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENERIXXProducenti sobě


    Diskuze o produkci elektronické hudby pro pokročilejší

    Prostor pro sdílení zkušeností a nápadů, zajímavých tutorialů, postupů i kontaktů, domlouvání srazů a workshopů

    producentští nováčci si prosím své základní dotazy zodpoví zde

    ...další info doplní správci dle uvážení...

    rozbalit záhlaví
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    SK4NKY: no s tim demem nevim nevim:
    Renoise Demo Restrictions

    No ASIO support on Windows
    Rendering to .wav is disabled
    Rendering/resampling selections is disabled
    Rendering/freezing plugin instruments to samples is disabled
    Nag screens
    As ReWire Master, only the first stereo input bus will be available
    As ReWire Slave, Renoise will occasionally generate a small subtle hiss
    SK4NKY
    SK4NKY --- ---
    Čau, chci se zeptat jestli náhodou někdo nepoužívá "renoise" ?
    Kdyby jo tak napište !)
    Ty co to neznají, tak doporučuju si to stáhnout.. demo verze je unlimited, jenom vám tam skáče, kolik ste na tom projeli hodin :) a celkovej software se vším všudy vyjde na hezkejch 3500,- a to si myslím že není vůbec zlý na software, kterej je opravdu schopnej čehokoliv, pakliže máte nějaký základy v sound designu a hudbě jako takový.. ale dá se to i bez toho :) já se v tom trápim už skoro rok a to sem začal a pomalu jsem nevěděl co třeba dělá eq.. nebo tak no a hudební knowledge sem hezky ošidil už na základce .. :D
    Jinak se mi na tom moc líbí ten matrix style.. kódování a všemožný pí/**/ který vypadaj jak jak když by vás navštívil Neo sám..
    CORNIIS
    CORNIIS --- ---
    Čajte, jako někdo kdo v tomhle vůbec nechodí, bych se rád zeptal, jestli se v Praze pohybuje nějaká banda lidí co se občas sráží nebo jestli by někdo z vás měl zájem se třeba někdy/občas srazit, pokecat, sdílet inspirace atp?
    Někdo okolo prog/atmo electro/techno/idm/ambienti atp. Já sám se nepovažuju ani za pokročilého, občas si sám sobě něco splácám, jednou to zní, pak zas méně, ale rád bych se do toho dostal aktivněji a hlavně si rozšířil znalosti, protože tam hodně pokulhávám a chtěl najít nějakou pořádnou motivaci se k tomu dokopat.
    Kdyžtak tady má skromná tvorba pro příklad soundcloud.com/ondras

    Díky.
    YAVO
    YAVO --- ---
    EUR0: tak například teardrop, pokud si vystačíš s mp3 (možná by šel někde dohledat i wav): https://www.youtube.com/watch?v=l7iCmLoFoyA
    EUR0
    EUR0 --- ---
    YAVO: ake a kde si nasiel pls? tiez som chcel niekedy ich akapelu vyuzit
    YAVO
    YAVO --- ---
    Ahoj, nemáte někdo zkušenosti se získáváním acapell, nebo celých sad jednotlivých nástrojů skladeb pro účely remixování? Do jednoho tracku by se mi hodil kousek vokálu ze skladby od Massive Attack, ale na netu jsem našel zrovna jen ty, které nepotřebuju...
    SOULCOX
    SOULCOX --- ---
    Zdravím, chystám novou desku někde na pomezí disco, nu-disco, discofunk a hledám zpěváka, napadl by Vás někdo koho oslovit kdo by u nás v ČR měl zájem se podílet na takovém projektu? Díky za info, John Soulcox
    OMN
    OMN --- ---
    cus producenti...je to tu nejaky mrtvy, tak to treba ozivim...

    hodily by se mi nejaky tipy a triky na subbasy... prijde mi, ze je to hrozna alchymie a nemuzu ty dva oscilatory nikdy smichat tak, aby to znelo dokonale a ciste :)) nejake tipy?

    nejradsi bych udelal v massivu presne tu samou basu, kterou pouziva v kazdym svym tracku Hucci.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    :D

    PARAKTIW
    PARAKTIW --- ---
    OMN: haha vtipalek :D
    OMN
    OMN --- ---
    PARAKTIW: tak to jsi jedinej :D
    PARAKTIW
    PARAKTIW --- ---
    OMN:
    DEATHKA:
    myslel som bez suhlasu autora samozrejme ze jo ...
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    PARAKTIW: jasně, když budeš vyrábět rohlíky, tak taky nebudeš objíždět jednotlivý domácnosti, ale prodáš to do teska a tesco pak teda prodává cizí rohlíky. ehm
    OMN
    OMN --- ---
    PARAKTIW: umm, nekteri producenti na to maj lidi...
    PARAKTIW
    PARAKTIW --- ---
    OMN: prosim ta jak myslis to "klidne i cizi to je jedno" ????
    ja osobne dufam ze sa tu nikdo taky nenajde co predava cudziu muziku ...
    OMN
    OMN --- ---
    Ahoj, máte někdo zkušenost s prodejem své (nebo i klidně cizí to je jedno) hudby via iTunes?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    :D :D :D

    VEX
    VEX --- ---
    fokin sick
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NASA Posts a Huge Library of Space Sounds, And You're Free To Use Them - Create Digital Music
    http://createdigitalmusic.com/2014/10/nasa-posts-huge-library-space-sounds-youre-free-use/
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    DJ Optical
    I will be doing a Q&A session on Reddit AMA on all things to do with production this Wednesday at 7pm GMT if anyone is interested. I hope it is useful. Please feel free to ask anything that you think I might be able to help with. Here is a link:

    AMA with DJ Optical on Wednesday at 7pm GMT. : edmproduction
    http://www.reddit.com/r/edmproduction/comments/1uymwy/ama_with_dj_optical_on_wednesday_at_7pm_gmt/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam